Szukaj

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wezmą ślub w pięknym miejscu. Ma dla nich szczególne znaczenie

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są zaręczeni, budują wspólny dom. Para szykuje się do ślubu, który jak informuje Na żywo, zostanie urządzony w pięknym miejscu. Gdzie? 

Katarzyna Glinka została mamą po raz drugi. Powitała na świecie synka, którego ojcem jest jej partner Jarosław Bieniecki. Zakochani darzą się silnym uczuciem. Dowodem może być fakt, że nawet przebywając wśród wielu osób, nie potrafią powstrzymać się od okazywania sobie czułości. Podczas urlopu nad polskim morzem nie brakowało między nimi romantycznych gestów:

Na plaży Kasia i jej narzeczony nie mogli się od siebie odkleić. Przytulali się, dotykali, nawet rozsiadając się na leżakach, trzymali się za ręce — podawał Super Express.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki: ślub. Gdzie się odbędzie?

Glinka i Bieniecki są po zaręczynach, aktualnie budują nowy dom. Chociaż aktorka z reguły nie dzieli się prywatnymi sprawami w sieci, tym razem nie mogła się powstrzymać i zaprosiła internautów do swojego wymarzonego azylu. Pokazała zdjęcia z placu budowy, które podpisała:

Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia, jak się wybudować i nie zwariować miłe widziana. ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE.

Nowy dom będzie miejscem przytulnym nie tylko dla małżonków, ale też dla ich dzieci. Leo będzie miał swój pokój, podobnie jak pociechy z poprzednich związków Kasi i Jarosława. Na żywo donosi, że ukochani planują wyposażyć dom i ogród niemal idealnie. Podobno chcą, by właśnie tam odbył się ich ślub:

Artystka dużą wagę przywiązuje do tego, jak wykończone zostanie ich gniazdko i ogród. Tam zaplanowali swój ślub. Chcą, by ich ceremonia była tak wyjątkowa, jak oświadczyny Jarka — podaje tygodnik.

Przypomnijmy, że Bieniecki oświadczył się Glince po jednym ze spektakli, w którym aktorka grała jedną z ról. Trzymamy kciuki, by ich ślub był tak piękny, jak zaręczyny.


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzemKatarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nad morzem

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki na randce w kinie

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki na randce w kinie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×