Katarzyna Glinka na niesamowitym zdjęciu z młodszym synkiem. Ujęcie cudne, ale aktorka nie do końca szczęśliwa

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Katarzyna Glinka na najnowszym zdjęciu z młodszym synkiem. Leo rośnie jak na drożdżach. Internauci zachwyceni fotografią, a aktorka ubolewa, że nie ma z nią starszego dziecka. Co napisała?

Katarzyna Glinka ponad rok temu razem z partnerem, Jarosławem Bienieckim, powitali synka, Leo. Od tego momentu dumni rodzice co jakiś czas pokazują w sieci nowe zdjęcie dziecka. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak się chłopiec pięknie się rozwija i rośnie jak na drożdżach.

Narodziny synka nie są jedynym ważnym wydarzeniem w życiu narzeczonych, które miało miejsce w ubiegłym roku. Kasia i jej ukochany budują dom. Chociaż mnóstwo pracy przed nimi, są pełni energii i troskliwie dbają o każdy szczegół. Glinka na Instagramie udostępniła zdjęcie z placu budowy – pokazała ogromne, puste przestrzenie, a od czasu do czasu relacjonuje postępy prac.

Miejsce będzie wyjątkowe nie tylko dlatego, że zakochani chcą w nim zamieszkać i tworzyć rodzinę, ale także podobno właśnie tam chcą wziąć ślub i wyprawić wesele, co jakiś czas temu zdradził jeden z tygodników.

Kasia jest także aktywną użytkowniczką social mediów. W niedzielę zachwyciła fanów zdjęciem z młodszym synkiem. Ubolewa, że nie ma z nimi starszego, Filipa, który jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Dlaczego chłopiec nie pojechał z mamą na wakacje?

Katarzyna Glinka na zdjęciu z młodszym synkiem. Dlaczego nie ma z nimi Filipa?

Kasia Glinka w najnowszym poście nie tylko pokazała, jak świetną ma figurę, ale także podzieliła się nowym zdjęciem Leo. Maluch pięknie rośnie, a ona planuje pokazywać mu świat. Niestety tym razem nie ma z nimi starszej pociechy gwiazdy. Dlaczego? Okazuje się, że zaczyna poznawać życie z dala od rodziców i już samodzielnie wyjeżdża na wakacje.

Tym razem nie mogłam zabrać ze sobą mojego starszego Syna – wchodzi w okres życia kiedy wyjeżdża już nie tylko z Rodzicami …… Trochę to przeżywam. jednak dzięki temu mam okazję pobyć z maluchem i mieć czas tylko dla niego. Dzielenie czasu między dzieci – zwłaszcza z tak dużą różnicą wieku nie jest łatwe. Dlatego korzystam i pokazuję świat maluszkowi….Po mojemu. Mam dużą wiarę w to, że podróże dadzą im dobry start w dorosłe życie. Poznawanie ludzi, kultur i wszelkich odmienności uczy tolerancji…Poza tym przeżywamy razem niesamowite chwile, które zostaną z nami na zawsze. Zachód słońca ……. Magiczny – napisała gwiazda.

Zdjęciem i wpisem zachwyceni są fani Kasi. Komplementują aktorkę i jej podejście do wychowania dzieci.


Katarzyna Glinka z młodszym synkiemKatarzyna Glinka z synem

Katarzyna Glinka z synem

Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Syn Katarzyny Glinki ma dredy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×