Kasia Tusk oficjalnie o drugiej ciąży. Pokazała brzuszek i zamieściła wzruszający komentarz

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk potwierdziła drugą ciążę. Pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Opublikowała też wpis, w którym pisze o zmieniającej się sylwetce. Sprawdźcie, co dokładnie w nim zawarła.

Kasia Tusk prowadzi popularnego bloga, który jest dla internautów źródłem inspiracji w kwestiach modowych, kulinarnych i dekoracyjnych. Chociaż regularnie dodaje nowe posty, nieczęsto wypowiada się na temat życia prywatnego. Dowodem może być fakt, że o swoim ślubie ze Stanisławem Cudnym poinformowała kilka lat po fakcie, przy okazji licytacji sukienki w ramach WOŚP.

Zdarza się jednak, że gwiazda sieci robi wyjątek od tej reguły. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu Vogue Polska. Opowiedziała o macierzyństwie i ostrożnie dobierała słowa:

 Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z dużym brzuszkiem

Tusk w niedzielę opublikowała zdjęcie na Instastory, na którym pozuje ubrana w przepiękną, białą kreację mini. Suknia ma odsłonięte ramiona. Świetnie kamufluje brzuch, który jest widocznie zaokrąglony. Blogerka odsyła do wpisu na swojej stronie, na którym pojawia się jeszcze więcej przepięknych fotografii.

Na blogu nie brakuje też wpisu, w którym Kasia Tusk nawiązuje do swojej stylizacji. Podkreśla, że leży ona na niej inaczej niż parę tygodni temu, ponieważ jej sylwetka się zmienia:

Ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki.

Blogerka potwierdziła słowa swojej teściowej Anny Lutomskiej, która niedawno na łamach Super Expressu zdobyła się na odważne słowa. Zdradziła, że lada moment zostanie babcią. Tym samym ujawniła, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży:

Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy.

Córka Donalda Tuska po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Wówczas przyszła na świat córka jej i Stanisława Cudnego, Liliana.


Kasia Tusk pokazała zaokrąglony brzuszek

Kasia Tusk pokazała zaokrąglony brzuszek

Kasia Tusk pokazała zaokrąglony brzuszek

Kasia Tusk pokazała zaokrąglony brzuszek

Kasia Tusk w białej kreacji

Kasia Tusk w białej kreacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×