Kasia Sokołowska zaprezentowała nową fryzurę na finale „Top Model 11”. Zmiana wizerunku o 180 stopni

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Kasia Sokołowska w długich włosach. Gwiazda zaskoczyła metamorfozą na finale Top Model 11. I jeszcze ta obłędna kreacja!

Na finale Top Model nigdy nie brakuje zjawiskowo wyglądających kobiet. Jednak w 11. edycji to Katarzyna Sokołowska zrobiła furorę. Odmieniona, w nowej fryzurze i pięknej stylizacji przyciągała uwagę fotoreporterów.

Jak wyglądała Katarzyna Sokołowska na finale Top Model 11?

Na początku września wystartowała jedenasta już edycja Top Model największego modowego show w Polsce. Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, czyli jurorzy, bez których program nie mógłby istnieć, ponownie wybierali najbardziej utalentowanych kandydatów do tytułu.

Po wielu emocjonalnych odcinkach dotarliśmy do finału, którym wyglądem zachwyciła Katarzyna Sokołowska, która dołączyła do jury w trzeciej edycji programu, zastępując Karolinę Korwin Piotrowską.

Jej nazwisko jest znane wszystkim, którzy są związani zawodowo z branżą mody nie tylko w Polsce. Sokołowska to najpopularniejsza i najbardziej uznana reżyserka pokazów mody w kraju. Jej znakiem rozpoznawczym są zaskakujące, wyjątkowe, a do tego jedyne w swoim rodzaju pokazy. Ma na swoim koncie współprace z takimi domami mody oraz markami jak m.in. MMC, Paprocki&Brzozowski czy Jemioł.

Mimo że znana, jest dosyć tajemnicza. Niechętnie dzieli się szczegółami życia osobistego, ale w wywiadzie dla Vivy! nieco się otworzyła:

Kocham rodzinę, kocham moich braci i kocham… mojego faceta Artura. Bardzo go kocham. Kocham też nową siebie, taką, która nauczyła się dawać sobie więcej oddechu, wyjeżdżać na urlopy, jeździć po świecie, jeść w różnych knajpkach. Uwielbiam jedzenie i takie wyprawy. Nauczyłam się po prostu celebrować życie! – mówiła.

Niedawno Kasia spełniła marzenie o macierzyństwie. 18 lipca na świat przyszedł synek gwiazdy – Iwo. Wychowywanie dziecka świetnie łączy z pracą, idealnie spełniając się w roli jurorki Top Model. Słynie także z niesamowitego stylu. Podczas programu już niejednokrotnie zaskakiwała metamorfozami. Jednak to, jak wyglądała podczas finału 11. edycji, spowodowało, że nie można było oderwać od niej wzroku.

Kasia Sokołowska pojawiła się w całkiem nowej fryzurze z grzywką, która odjęła sobie lat. Wybrała biały, ozdobiony cekinami garnitur z głębokim dekoltem i stylizacja zakasowała inne gwiazdy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Kasia Sokołowska na finale Top Model 11

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×