Tajemnicza śmierć Kasi Lenhard. Przyjaciółka wie więcej, niż ujawniono. Reakcja byłego Boatenga daje do myślenia

Kasia Lenhard

Kasia Lenhard

Kasia Lenhard nie żyje. Modelkę o polskich korzeniach znaleziono martwą w mieszkaniu. Jerome Boateng podjął przełomową decyzję, a przyjaciółka WAG, Sara Kulka, zabrała głos. Co napisała na Instagramie?

Kasia Lenhard przez wiele lat spełniała się jako modelka. Była też partnerką obrońcy Bayernu Monachium, Jerome’a Boatenga, z którym niedawno się rozstała. Gdy informacje o rozstaniu obiegły media, byli kochankowie nie szczędzili sobie przykrych komentarzy. W środę, 10 lutego media obiegły wstrząsające informacje. Katarzyna została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Pierwsze wyniki śledztwa wykluczyły udział osób trzecich. Sprawie przygląda się jednak prokuratura.

Media obiegły kolejne, zaskakujące wieści ten temat. Okazuje się, że 9 lutego, w dniu, w którym doszło do tragicznego zdarzenia, syn 25-letniej modelki o polskich korzeniach, Noan, obchodził 6. urodziny. The Sun, opierając się na słowa jednego z przyjaciół modelki donosi, że Kasia spędziła ten dzień właśnie z nim.

Kasia Lenhard nie żyje. Przyjaciółka wie więcej niż ujanwiono

Informacje o śmierci Lenhard wstrząsnęły światem. Przyjaciółka modelki, Sara Kulka przerwała milczenie. Na Instagramie dodała zdjęcie z Kasią, w opisie dołączyła pożegnanie, które brzmi nieco tajemniczo. Podkreśliła, że bardzo za nią tęskni. Ma nadzieję, że 25-latka odnajdzie spokój, a cała prawda wyjdzie na jaw. Co dokładnie ma na myśli? Wszystko wskazuje na to, że Sara zna prawdopodobną przyczynę śmierci WAG:

Spoczywaj w pokoju. Jesteś wspaniałą osobą, tęsknię za Tobą i chciałbym się pożegnać. Mam nadzieję, że teraz odnajdziesz swój spokój i mam nadzieję, że cała prawda wyjdzie na jaw. Wiem, jak bardzo tego pragnęłaś. Nigdy Cię nie zapomnę. Nie znam nikogo, kto potrafiłby się śmiać tak jak Ty. Pragnę przekazać rodzinie dużo siły.

Chociaż Sara nie ujawniła, co dokładnie miała na myśli, wiadomo, że były partner zmarłej modelki, Jerome Boateng podjął przełomową decyzję. Nie weźmie udziału w finale Klubowych Mistrzostw Świata. Otrzymał zgodę na powrót do Niemiec, o czym na konferencji prasowej poinformował Hansi Flick:

Wieści z Berlina bardzo nas zabolały. Jerome poprosił mnie o zgodę na powrót do Niemiec. Nie będzie dla nas dostępny do odwołania.

Mężczyzna do tej pory przebywał w Katarze. Właśnie tam Bayern Monachium, drużyna, w której barwach gra bierze udział w ważnych rozgrywkach. Niemiecki Bild twierdzi, że „reakcja Boatenga daje do myślenia”.


Kasia Lenhard i Sara Kulka

Kasia Lenhard i Sara Kulka

Kasia Lenhard nie żyje

Kasia Lenhard nie żyje

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×