Szukaj

Kasia Lenhard nie żyje. Pierwsze spekulacje na temat przyczyn śmierci 25-letniej WAG. Zmarła w dniu urodzin syna

Kasia Lenhard nie żyje

Kasia Lenhard nie żyje

Kasia Lenhard nie żyje. 25-letnia modelka o polskich korzeniach została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Tragedia jest tym większa, że osierociła synka. Zmarła w dniu 6. urodzin Noana.

O śmierci Kasi Lenhard media poinformowały w środę 10 lutego. 25-letnia modelka o polskich korzeniach i była partnerka obrońcy Bayernu Monachium Jerome’a Boatenga została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu.

Niemiecki tabloid Bild podaje, że jej ciało zostało znalezione we wtorek wieczorem około godziny 20.30 w dzielnicy Berlina – Charlottenburg. Pierwsze wyniki śledztwa nie wskazują na udział osób trzecich. Sprawą zajęła się prokuratura. Są jednak nowe, wstrząsające szczegóły śmierci Katarzyny.

Katarzyna Lenhard nie żyje. Jakie są przyczyny jej śmierci?

Jerome Boateng to gwiazda klubu Bayern Monachium i jeden z najlepszych obrońców na świecie. Na początku maja zeszłego roku kolorową prasę obiegła informacja o tym, że piłkarz spotyka się z Kasią Lenhardt. Sportowiec i jego partnerka długo milczeli na temat tego związku, ale po pewnym czasie już nie kryli, że są razem. Kilka dni temu media obiegła informacja, że piłkarz Bayernu Monachium i jego ukochana rozstali się. Byli kochankowie nie szczędzili sobie przykrych komentarzy.

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem – mówił w Bildzie Boateng.

Niestety, w środę, 10 lutego, media obiegły informacje o śmierci Katarzyny. Jej ciało znaleziono w jej mieszkaniu. Kolejne wieści, które pojawiają się na temat tej tragedii, wstrząsają. 9 lutego, w dniu, w którym doszło do zdarzenia, 6. urodziny obchodził syn Lenhardt, Noan. The Sun – powołując się na jednego z przyjaciół modelki – twierdzi, że ten tragiczny dzień Kasia spędziła w domu właśnie w jego towarzystwie.

Mimo że Jerome Boateng już wcześniej zakończył związek z Lenhardt, to po informacji o jej prawdopodobnie samobójczej śmierci miał doznać szoku. Poprosił trenera Bayernu Monachium, Hansa-Dietera Flicka, o zgodę na powrót do domu z Kataru, gdzie aktualnie jego zespół przebywa na Klubowych Mistrzostwach Świata.


Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhardt

Kasia Lenhardt

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Piękna? Pięknie zrobiona
  Dla mnie cała sztuczna.
  Pewnie kasy zabrakło na dalsze zabiegi

 • Ewa pisze:

  Ładna dziewczyna, nie rozumiem jednak jak mogła się zakochać w takim brzydalu

 • Matka pisze:

  Biedne dziecko. Zrobić takie coś w urodziny własnego dziecka… ,a dziewczyny szkoda. Ludziom o słabej psychice jest ciężko przetrwać w dzisiejszych czasach. Mam dwie teorie: nie potrafiła poradzić sobie z rozstaniem lub niestety ktoś Jej pomógł i upozorował samobójstwo…

 • Gość pisze:

  TAK KONCZA PUSTE BABY,ZAKOCHUJACE SIE W DEMONACH,BEZ SKRUPOLOW…

 • Gość 5 pisze:

  Jakie życie taki zgon…..

 • Gość pisze:

  Jako Jasnowizjoner stwierdzam co „WIDZĘ”…. . Widzę wyniosłość piłkarza i wyżalanie sie do KOGOŚ bliskiego z JEGO… Boatenga… OTOCZENIA. Następuje reakcja cyt:” Skasować Ją ?” Odpowiedź…Ja nic nie wiem , nie widziałem i nie chcę mieć z tym NIC wspólnego. Koszty. Zobaczę, ale po cichu i aby nie wyszło coś, bo będzie smród. Spoko. Już nie raz to załatwialiśmy. Boateng…ja NIC nie chce wiedzieć. Najlepiej, jak będę w Katarze…. to będę miał ALIBI !!! WIDZĘ, ŻE DO 27 MIESIĘCY…Boateng…BĘDZIE ZA KRATAMI !!! Wspomnicie moje słowa TE CO PISZĘ TERAZ…

  • Gość pisze:

   Na pewno ktoś z jego otoczenia pomógł jej,szkoda pieknego młodego zycia ,a gosc teraz wystraszony udaje skruche

  • Gość pisze:

   Dokładnie tak, jest w tym umoczony na 100!

 • Gość Bubu pisze:

  No to zrobiła „prezent” urodzinowy synowi 🙁

 • Gośćddd pisze:

  oswiadczenie Boatenga to jakis belkot.

 • GośćJolanta 62 pisze:

  Boten to kupa smieci zarozumialec co ona w nim szukała miłości? Taki typ nie potrafi kochać, szkoda tylko dziewczyny i dziecka.

  • Gość pisze:

   A ty QQwa znasz go tak dobrze ze wiesz czy umie kochać czy nie…..???

 • Gość pisze:

  I 0tzez faceta się zabić i zostawić własne dziecko. Musialo to trwać już długo, że tak szybko zdecydowała się na krok. Spokój jej duszy i dużo siły dla syna. Żal go bardzo.

 • Karola pisze:

  Taka piękna ale psychika słaba szkoda miała życie przed soba

  • Gość pisze:

   🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Pytanie, czy rzeczywiście popełniła samobójstwo, skoro facet za bardzo nie był ździwiony

  • Matka pisze:

   Dokładnie. Ludziom o słabej psychice jest bardzo ciężko przetrwać w naszym świecie. Wiem coś na ten temat…

 • Gość pisze:

  Straszne😭Pokój jej duszy 🙏

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×