Szukaj

Piękna Polka i gwiazdor Bayernu nie są już razem. Zaczęło się publiczne pranie brudów – a media wszystko opisują

Jerome Boateng, Kasia Lenhard

Jerome Boateng, Kasia Lenhard

Katarzyna Lenhard i Jerome Boateng z Bayernu Monachium rozstali się. Wszystko przebiegło w nie najlepszej  atmosferze. Niemieckie media rozpisują się o publicznym praniu brudów.

Tyle samo, a może nawet i więcej emocji, co klubowe rozgrywki, wzbudza życie prywatne najlepszych piłkarzy świata. Wielu z nich towarzyszą bowiem przepiękne drugie połówki, które zasługują na taki sam zachwyt jak sportowcy i ich sukcesy. Do najsłynniejszych polskich „WAGs” należą: Anna Lewandowska, Marina Łuczenko, Sara Boruc i Lana Rybus. Do tego grona dołączyła jakiś czas temu Kasia Lenhardt.

Związała się z Jeromem Boatengiem, niemieckim piłkarzem pochodzącym z Ghany. Klubowy kolega Roberta Lewandowskiego gra na pozycji obrońcy. W Bayernie Monachium występuje od prawie 10 lat. Z reprezentacją Niemiec zdobył w 2010 roku brązowy medal Mistrzostw Świata, a po złoto sięgnął w 2014 roku.

Media natychmiast zaczęły publikować piękne zdjęcia malowniczej pary. Niestety niedługo potrwało ich szczęście. Właśnie wyszło na jaw, że się rozstali i to w nie najlepszej atmosferze.

Katarzyna Lenhardt i Jerome Boateng nie są już razem

Kasia i Jerome długo ukrywali swoją relację, ale kiedy o tym, że są razem, zaczęło być głośno, to przestali kryć się z uczuciem. Nie szczędzili sobie czułości w mediach społecznościowych. To już jednak przeszłość. Dawni zakochani zdają się być obecnie swoimi największymi wrogami. Para wojuje na oświadczenia w mediach społecznościowych. Nie brakuje inwektyw i wyciągania brudów.

Lenhardt i Boateng publicznie się kłócą, co jest pożywką dla prasy brukowej. Piłkarz powiedział między innymi, że Kasia zmusiła go do związku.

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem – dodał.

Piłkarz Bayernu miał na myśli m.in. swoją byłą partnerkę Rebeccę Silverę, którą rzucił dla polskiej piękności. Boateng powiedział także, że była już partnerka groziła mu, że jeśli kiedykolwiek ją zdradzi, to oskarży go o przemoc. Lenhard odpowiedziała na te zarzuty w mediach społecznościowych.

Wszyscy zaniemówiliśmy. Zastanawiamy się, kim on jest – napisała – Będę walczyć o swoje dobre imię. Nigdy nie byłam tak oszukiwana, wykorzystywana i okłamywana.

Niemieckie tabloidy już tylko czekają na kolejne rewelacje, które pojawią się na temat rozstania pary.

Kim jest Kasia Lenhardt?

Katarzyna Lenhard urodziła się 27 kwietnia 1995 roku. Już od kilku lat odnosi sukcesy w niemieckim show-biznesie. Zadebiutowała udziałem w tamtejszej edycji programu Top Model. Show nie udało jej się wygrać, ale dotarła aż do samego finału, by ostatecznie zająć czwarte miejsce. Po udziale w telewizyjnym hicie posypały się kolejne propozycje zawodowe. Kariera Kasi zaczęła nabierać tempa.

Modelka pojawiła się również w takich programach, jak Hell’s Kitchen oraz Models im Babygluck. Kasia spełnia się również w roli mamy. Gwiazda cały swój prywatny czas poświęca na wychowanie 5-letniego syna Noana. Ma również sportową pasję, bo gdy tylko pozwalają jej na to zawodowe zobowiązania, rusza na trening kick-boxingu.


Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Powinno być wam teraz wstyd.

  • Gościna pisze:

    No pewnie, że powiększone cyce. Może jej od kick-boxingu urosły (ha, ha). Sztuczny kobieton: sztuczne wary,cyce,zad,lashes. Zainwestowała w operacje plastyczne i osprzęt a tu czarny kochaś zrezygnował. Jak się jest z zawodu bluszczem (nierobem trwałym), to opuszczenie przez portfel męski to prawdziwy dramat. Naiwne te dziwadła robiące za modelki przy piłkarzach…

  • Boaxong pisze:

    Czyżby powiększone cyce?????? Na zdjęciach sprzed kilku lat twarz dużo się różni! Teraz to kolejna Angelina Jolie lub Megan Fox…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×