Kanye West walczy o Kim Kardashian jak tylko może. Ostatni pomysł rozbicia nowego związku celebrytki kosztował go majątek

Kanye West, Kim Kardashian i Pete Davidson

Kanye West, Kim Kardashian i Pete Davidson

Kanye West dąży do rozbicia nowej relacji Kim Kardashian? Jego nowa prowokacja może kosztować ją sporo nerwów. Nie uwierzycie w to, co zrobił tym razem.

Kim Kardashian Kanye West rozstali się w atmosferze skandalu. Nieszczęśliwa żona w styczniu tego roku wystąpiła o rozwód. Kobieta miała dość ekscentrycznych zachowań rapera-miliardera. Kanye, co nie jest tajemnicą, cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która skłania go do robienia dziwnych rzeczy. Chory wielokrotnie wygłaszał w mediach kontrowersyjne opinie, podejmował dziwaczne decyzję (np. o starcie w wyborach prezydenckich) i wielokrotnie obrażał i pomawiał swoją żonę i członków jej najbliższej rodziny.

Byłam bardzo pobłogosławiona w tym życiu i jestem szczerze wdzięczna za wszystko, wszystkie wzloty i upadki. To znaczy, poślubiłam najlepszego rapera wszechczasów. Mało tego, to najbogatszy czarny człowiek w Ameryce, utalentowany, prawdziwy geniusz, który dał mi czworo niesamowitych dzieci. Więc kiedy się z nim rozwiodłam, musisz wiedzieć, że sprowadzało się to tylko do jednej rzeczy: jego osobowości. Wiem, że to brzmi złośliwie, ale ludzie ciągle mi mówią, że komedia pochodzi z prawdy. A jeśli jest jedna rzecz, którą zawsze staram się zachować, to jest to autentyczność – Kim powiedziała w jednym z programów, czym potwierdziła, że choroba uniemożliwia Kanye’mu normalne funkcjonowanie.

Już po rozstaniu Kim związała się z showmanem Petem Davidsonem. Para zaczęła się spotkać kilka miesięcy temu. Ostatnio Kim i Pete przeżyli w hotelu „pierwszy raz”. Zadowolony celebryta został przyłapany, gdy wychodził z budynku. Mężczyzna rozmawiał przez telefon, głupkowato się uśmiechał i popalał jointa. Czyżby chwalił się przed kolegami podbojem?

Kanye West prowokuje Kim Kardashian? Co zrobił?

Szczęście Pete’a i Kim może zakłócić nowa decyzja Kanyego. Raper postanowił kupić dom po drugiej stronie ulicy rezydencji Kim w Hidden Hills w Kalifornii. Nowa nieruchomość kosztowała go 4,5 milionów USD. Zagraniczne media są podzielone co do tej decyzji. Niektórzy twierdzą, że Kanye chce zrobić w ten sposób na złość Kim. Jeszcze inni, że raper chce tylko być bliżej swoich dzieci.

Drugą wersję potwierdzają rewelacje Us Weekly. Informator magazynu przekazał jakiś czas temu:

Kim chce, by Kanye był dużą częścią życia ich dzieci. Będzie zapraszany na wszystkie święta i uroczystości rodzinne.

Sam Kanye marzy zresztą o powrocie do żony. Wielokrotnie prosił ją o drugą szansę. Zazwyczaj powoływał się przy tym na dobro dzieci. Kim jednak definitywnie zakończyła ten rozdział życia.

Nowy dom Kanye’go liczy 3651 stóp kwadratowych i ma pięć sypialni. Dzieci bez problemu będą więc mogły nocować u swojego taty. Kanye jest też właścicielem rancza w stanie Wyoming.


Kim Kardashian - choinka, święta 2021

Kim Kardashian - choinka, święta 2021

Kanye West

Kanye West

Pete Davidson. Zdjęcie z Instagrama

Pete Davidson. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×