Kamil Sipowicz zakochany. Kim jest jego nowa partnerka?

Kamila Sipowicz - nowa partnerka

Kamila Sipowicz - nowa partnerka

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Choć ciągle bardzo przeżywa śmierć ukochanej żony Kory, to okazuje się jednak, że w jego życiu pojawiła się kobieta, z którą jest w związku. Kim jest? Jak długo się znają?

Kamil Sipowicz wciąż miewa chwile zwątpienia po śmierci ukochanej żony. Bywały dni, gdy wydaje mu się, że bez Kory życie nie ma sensu. Robi wszystko, by pamięć o niej była wciąż żywa. Nie pogodził się z jej śmiercią, ale nie zamknął się na nowe uczucia. Okazuje się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta.

Kora i Kamil Sipowicz byli razem ponad 40 lat. W 2013 roku wzięli ślub. Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku po walce z ciężką chorobą. Ich miłość nadaje się na scenariusz filmu, nie obyło się bez dramatycznych zwrotów akcji, ale teraz w życiu mężczyzny otwiera się nowy rozdział.

Kamil Sipowicz jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

Kamil Sipowicz kochał Korę nad życie. Nigdy do końca nie pogodzi się z jej odejściem. Mimo to, okazuje się, że jest w jego sercu miejsce na nowe uczucie.

Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra – powiedział Sipowicz w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Jego wybranka jest dużo młodsza. Poznali się jeszcze za życia Kory. Kamil Sipowicz jest przekonany, że to zmarła żona zesłała mu to nowe uczucie. Na swoim profilu na Facebooku zmienił status na w związku.

Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie – zdradziła osoba z otoczenia Kamila w rozmowie z Super Expressem.

Zobacz: Kora i jej ostatnie chwile życia. Sipowicz zdradził poruszające kulisy tuż przed pierwszą rocznicą śmierci gwiazdy


Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Mateusz Jackowski, Szymon Sipowicz, Kamil Sipowicz

Mateusz Jackowski, Szymon Sipowicz, Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz w programie Uwaga!

Kamil Sipowicz w programie Uwaga!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×