Justyna Kowalczyk pochwaliła się pierwszym zdjęciem z dzieckiem. Młoda mama błyskawicznie wróciła do formy po porodzie

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk na początku września po raz pierwszy została mamą. Sportsmenka właśnie potwierdziła szczęśliwą nowinę, publikując zdjęcie z pierwszego spaceru. Błyskawicznie wróciła do formy.

Justyna Kowalczyk swoimi sportowymi sukcesami już wiele lat temu podbiła serca fanów. Była jedną z czołowych biegaczek narciarskich świata i napawała Polaków dumą, gdy sięgała po kolejne medale i trofea. Jest jedyną osobą na świecie, która cztery raz z rzędu wygrała Tour de Ski. Gdy trzy lata temu ogłosiła, że kończy karierę, wielu kibiców było niepocieszonych, jednak ku ich uciesze nadal mogą podglądać życie swojej ulubienicy dzięki social mediom. Chociaż sama już nie startuje w zawodach, to swoją wiedzę i doświadczenie postanowiła przekazać kolejnym zawodnikom. Obecnie pracuje jako asystentka Aleksandra Wierietielnego, który jest głównym trenerem biegaczek.

Nie tylko sportowe sukcesy przyniosły jej wiele szczęścia. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. Od kilku lat jest związana z alpinistą – Kacprem Tekieli. Zakochani w 2020 roku sformalizowali swój związek, a niedawno doczekali się pierwszego dziecka.

Justyna Kowalczyk na pierwszym spacerze z dzieckiem

Justyna Kowalczyk kilka miesięcy temu po raz pierwszy pochwaliła się w social mediach ciążowymi krągłościami. Pod zdjęciem zalała ją fala gratulacji od fanów. Od tamtej pory przyszła mama pokazywała, jak wygląda jej czas oczekiwania na narodziny maluszka. Zdecydowanie nie leniuchowała na kanapie i nie zjadała się słodkościami. Gwiazda sportu cały czas była aktywna. Spacerowała po górach, a nawet jeździła na nartorolkach. W czasie ciąży miała podwójne pokłady energii.

2 września media obiegła szczęśliwa nowina. Portal Pomponik jako pierwszy poinformował, że Justyna urodziła synka w jednym z krakowskich szpitali. Chłopiec otrzymał bardzo rzadkie imię – Hugo. Teraz szczęśliwa mama postanowiła pochwalić się zdjęciem z dzieckiem. Od porodu minęło zaledwie 10 dni, a sportsmenka, korzystając z ostatnich dni pięknej pogody, zabrała noworodka na spacer. Postanowiła, że sama skorzysta z okazji i pojeździ na rolkach. Zdjęciem pochwaliła się w sieci.

Wbrew obiegowej opinii Młody Człowiek jeszcze nie goni po górach – napisała pod zdjęciem.

Justyna była aktywna nie tylko w ciąży, ale po porodzie niemal natychmiast wróciła do sportu. Widać, że błyskawicznie doszła do siebie. Fani entuzjastycznie zareagowali na jej post. Pojawiło się sporo gratulacji i słów podziwu.


Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk na pierwszym zdjęciu z dzieckiem

Justyna Kowalczyk w ciąży

Justyna Kowalczyk w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×