Julia Wieniawa na premierze „Furiozy” pod rękę z gwiazdą „M jak miłość”! Mało kto wiedział, że są tak zżytymi przyjaciółkami

Julia Wieniawa - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa - premiera filmu „Furioza”

W poniedziałkowy wieczór Julia Wieniawa pojawiła się na premierze filmu Furioza. Tym razem nie towarzyszył jej partner, a gwiazda dobrze znana widzom z M jak miłość. Która?

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Na świeczniku znajduje się od najmłodszych lat, za sprawą roli w serialu Rodzinka.pl. W telenoweli wcieliła się w postać Pauli, która od razu spodobała się widzom. Od tamtego momentu wszyscy z uwagą śledzą każdy jej krok, a ona nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Pojawia się na małym i dużym ekranie, a ostatnio zadebiutowała także na deskach teatru.

Choć gwiazda regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet, długo ukrywała przed mediami, że walczy z chorobą hashimoto. O swoich problemach zdrowotnych po raz pierwszy opowiedziała na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face.

Na szczęście Wieniawa wróciła do pełni sił, o czym mogliśmy przekonać się podczas premiery Furiozy.

Julia Wieniawa w towarzystwie gwiazdy M jak miłość na premierze Furiozy

W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera najnowszej produkcji Cypriana T. Olenckiego Furioza. Za sprawą gwiazdorskiej obsady oraz ciekawego scenariusza film ma ogromne szanse na to, by w krótkim czasie zostać okrzyknięty hitem.

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą – czytamy w opisie zamieszczonym na platfomie Filmweb.

Julia bardzo często gości na czerwonym dywanie i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem fotoreporterów. Tak było i tym razem, zwłaszcza że pojawiła się na nim w towarzystwie Igi Krefft. Aktorki jak dotąd nie obnosiły się ze swoją przyjaźnią. Uwagę wszystkich z pewnością przykuły ich luźne stylizacje. Wieniawa włożyła jasne jeansy z prostymi nogawkami, które zestawiła z ciemnozielonym swetrem. Na wierzch narzuciła oversizeową kurtkę jeansową. Całość dopełniły czarne botki i niewielka torebka w tym samym kolorze.

Gwiazda M jak miłość połączyła w swoim ubiorze kilka stylów. Hippisowskie spodnie w kwiaty zestawiła z beżowym swetrem z rozcięciami na bokach. W tym samym kolorze miała również botki na grubej podeszwie. Całość dopełniła żółta torebka i wyraźnie podkreślone oko.

Zdjęcia Julii i Igi znajdziecie w naszej galerii. Jak oceniacie ich stylizacje?


Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×