Gwiazdy na premierze filmu „Furioza”: Wieniawa, Książkiewicz, Sokołowska, Damięcki

Gwiazdy na premierze filmu „Furioza”

Gwiazdy na premierze filmu „Furioza”

Anita Sokołowska, Mateusz Damięcki, Julia Wieniawa, Weronika Książkiewicz... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Furioza. Zdjęcia.

Już 22 października do kin trafi najnowszy film Cypriana T. Olenckiego Furioza. Gwiazdorska produkcja zapowiada się wyśmienicie.

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą – czytamy w opisie produkcji zamieszczonym na platfomie Filmweb.

18 października miała miejsce uroczysta premiera, na której nie mogło zabraknąć osób z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy na premierze Furiozy

Mateusz Damięcki w roli Goldena, jak sam przyznał, wyszedł ze swojej strefy komfortu. W wywiadzie udzielonym dla portalu Film Interia zdradził, że w dużej mierze może zawdzięczać ją producentowi Marcinowi Zarębskiemu.

[…] Tak jak wspomniałem, Cyprian odrobił lekcję z researchu, ale duża też w tym zasługa producenta Marcina Zarębskiego, który miał odwagę uwierzyć we mnie. Ja naprawdę niczego więcej nie potrzebuję. Potrzebuję tylko szansy, by spróbować, czy pasuję do roli, czy do niej nie pasuję. Maciej Dejczer przy „Pierwszym oficerze” dał mi taką szansę. Uznał, że to ja mam być synem gangstera. Z moją aparycją i stemplem „amanta”. Zobaczył, że ten facet z ładną i uśmiechniętą gębą może być ciągle naćpanym kokainą kawałem su… Poczułem się fantastycznie, kiedy ktoś mi zaufał i dał rolę kogoś innego niż ładnego chłopca, który się tylko uśmiecha.

W dniu premiery na czerwonym dywanie pojawili się: Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska, Weronika Książkiewicz, Dorota Czaja, Maciej Zakościelny, Mateusz Damięcki, Sebastian Stankiewicz, Cezary Łukaszewicz, Andrzej Rosiewicz, Magdalena Lamparska, Julita Najman, Marcin Najman, Robert Burneika, Eliza Trybała, Paweł Trybała, Marta Wierzbicka, Wojciech Gola, Marek Koterski, Michał Koterski, Maciej Damięcki, Marta Żmuda Trzebiatowska, Dorota Czaja, Kamil Kula, Anita Sokołowska, Janusz Chabior, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek, Maria Szafirska, Tomasz Oświeciński, Agata Wątróbska, Julia Wieniawa, Iga Krefft, Paulina Gałązka, Stanisław Banasiuk, Tomasz Klimala, Paulina Andrzejewska, Grażyna Torbicka, Agnieszka Kawiorska, Ola Ciupa, Tatiana Sosna-Sarno, Liliana Głąbczyńska-Komorowska, Katarzyna Paskuda, Joanna Majstrak.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera filmu „Furioza”

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Julia Wieniawa, Iga Krefft - premiera filmu „Furioza”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×