Szukaj

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Znajomi sprzedali do gazety nowe informacje

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Znajomi z otoczenia gwiazd ujawniają kolejne smaczki z ich związku. Co tym razem przedostało się do mediów?

Julia Wieniawa wybrała się na urlop. Odpoczywa na słonecznym Zanzibarze, o czym od tygodnia informuje swoich fanów w social mediach. Chociaż początkowo nie chciała ujawniać, kto jej towarzyszy, z czasem zaczęła publikować wspólne zdjęcia z Nikodemem Rozbickim. Pokazała m.in. wycieczkę śladami Freddie’ego Mercury’ego, a także zdała relację ze spotkania z dziećmi z ubogich rodzin.

Wieniawa poinformowała, że dzieci, z którymi się zobaczyła, dorastają w skrajnej biedzie. Brakuje im podstawowych rzeczy, które są niezbędne do życia. Zaapelowała więc do internautów o to, by zabrali ze sobą prezenty dla potrzebujących jeśli kiedykolwiek będą planowali podróż do Tanzanii:

Jadąc tu na wakacje, warto przeznaczyć część walizki na prezenty w postaci ubranek, butów czy nawet zwykłych kredek i zeszytów. Ich ucieszy wszystko. Serio. Dawno nie widziałam ludzi przepełnionych taką wdzięcznością i miłością – podkreślała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są w związku? Znajomi komentują

Chociaż Julia i Nikodem nie szczędzą internautom wspólnych zdjęć z wakacji, nie wypowiadają się na temat swojego związku. Bardziej rozmowne są za to osoby z ich otoczenia. Jedna z nich w rozmowie z redakcją Party ujawniła, że Rozbicki bardzo dba o aktorkę. Zawozi ją wszędzie tam, gdzie potrzebuje:

Nikodem wszędzie ją woził swoim terenowym samochodem — mówi znajoma pary.

Dwutygodnik dodaje, że przyjaciele pary bardzo się cieszą, że Julia i Nikodem wreszcie przestali się ukrywać:

Przyjaciele Wieniawy i Rozbickiego cieszą się, że ich związek przestał być tajemnicą. Twierdzą, że Julia i Nikodem do siebie pasują: są w podobnym wieku, kochają aktorstwo, śmieją się z tych samych rzeczy. A najważniejsze, że jest między nimi chemia — podaje Party.

Warto wspomnieć, że Zanzibar nie jest pierwszym miejscem, w którym wspólnie odpoczywają Wieniawa i Rozbicki. Wcześniej aktorzy wybrali się w góry, gdzie Julia robiła sesję do kampanii reklamowej ubrań do jogi jej marki.

Zobacz: Julia Wieniawa spędza urlop w towarzystwie przystojniaka. Po tych zdjęciach ożyły plotki o romansie


Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa pomaga dzieciom z Zanzibaru

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Dodaj komentarz

  • Elizabeth pisze:

    Należy pamiętać !!! Dziewczynki są tam muzułmankami i noszą zakryte stroje i chusty na włosy, więc jakieś sukieneczki na ramiona z Pepco na nic im się przydadzą. Chłopcy w wieku szkolnym noszą ubrania jak popadnie, a później noszą stroje Masajów. Bieda tam jest okrutna, jak u nas zaraz po wojnie! Naprawdę! Dzieci bawią się tam piłką zrobioną ze starej szmaty, lub starą oponą za którą biegną chłopcy kręcąc ją kijkiem. Moim córkom dzieci prawie ściągały spineczki z głów, a słodycze rozdarty jak sępy. Piękne było to, że podczas wigilii zaproszono dzieci z wioski do hotelu i razem z dziećmi turystami dostały drobne upominki od Mikołaja, który przyjechał na małej krowie od strony plaży.

  • Oj pisze:

    Chemia, chemia i zaraz będzie po chemii

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×