Szukaj

Julia Wieniawa wrzuciła zdjęcie z Nikodemem Rozbickim. Fotka piękna, tylko po co te wątpliwości?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem, na którym towarzyszy jej Nikodem Rozbicki. Para wybrała się na wycieczkę, w której trakcie nie brakowało wątpliwości.

Chociaż Julia Wieniawa nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, postanowiła wybrać się na urlop. Poleciała na słoneczny Zanzibar, gdzie towarzyszy jej Nikodem Rozbicki. Początkowo aktorzy nie informowali fanów, że razem ładują akumulatory. Z upływem czasu zaczęli jednak pokazywać wspólne zdjęcia.

Julia i Nikodem przez przypadek wywołali niemałe poruszenie. Gdy aktorka pokazała kadry, na których towarzyszą jej rozgwiazdy, w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Po fali hejtu, jaka na nią spłynęła, postanowiła usunąć wpis. W jednym z wpisów tłumaczy, że nie miała nic złego na myśli:

Dla mnie w tamtym momencie była ważna informacja, którą dostałam od lokalnego przewodnika, który sam wyjął rozgwiazdę i gdy zapytaliśmy, czy nic im się nie dzieje, odparł, że zupełnie nic i że nie ma problemu, by je na chwile wziąć do ręki. Zawsze staram się być ostrożna w takich kwestiach, szczególnie że mieliśmy czyste intencje.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na nowym zdjęciu

Wieniawa i Rozbicki nadal korzystają ze słonecznego urlopu, o czym na bieżąco informują fanów w sieci. Niedawno pokazali fotografię z żółwiem lądowym, kilka godzin później dodali kolejny post. Tym razem aktorzy postanowili odwiedzić dom Freddiego Mercury’ego. Na pamiątkę zrobili sobie zdjęcie tuż przed wejściem.

Aktorka w podpisie pięknej, wspólnej fotografii, podzieliła się swoimi wątpliwościami. Poinformowano ją, że legendarny artysta przyszedł na świat w tym miejscu, ona wcale nie jest tego taka pewna:

Tu ponoć urodził się Freddie Mercury. Ale czy to prawda? Nie wiem. Jest wiele skrajnych opinii.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Jaka jest więc prawda? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi blog dalekoniedaleko.pl. W jednym z postów możemy przeczytać, że muzyk przyszedł na świat w szpitalu:

Pierwsze dziecko Bomiego i Jer Bulsarów urodziło się natomiast w szpitalu rządowym, a nie w ich mieszkaniu — można przeczytać na stronie.

Pewne jest za to, że Mercury mieszkał w Stone Town jedynie przez pierwsze osiem lat swojego życia. Później rodzina wysłała go do Indii, gdzie poszedł do szkoły.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa dodała nowe zdjęcie

Julia Wieniawa dodała nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×