Szukaj

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pokazali kolejne zdjęcie z wakacji i od razu im się oberwało

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa dopiero co tłumaczyła się ze zdjęć z rozgwiazdami, a fani znów zaczynają mieć do niej pretensje o kolejną fotkę z wakacji. Z kim pozuje aktorka?

Julia Wieniawa ma za sobą kilka bardzo intensywnych miesięcy. Podczas gdy prawie cały show-biznes narzekał na to, że podczas pandemii boryka się z brakiem pracy, to młoda gwiazda cały czas realizował kolejne projekty. Występowała w Tańcu z Gwiazdami, gdzie udało jej się dojść aż do ścisłego finału. Po raz pierwszy wystąpiła w sztuce teatralnej, a jej debiut spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami. Ruszyła także długo zapowiadana firma kosmetyczna. Gwiazda przed wypuszczeniem w świat marki Jusee bardzo powoli stopniowała napięcie. Młoda aktorka w międzyczasie została także ambasadorką marki Apart i wystąpiła w bożonarodzeniowym spocie marki biżuteryjnej. A ostatnio po raz kolejny zaskoczyła swoją przedsiębiorczością i ogłosiła start swojej własnej marki odzieżowej LEMISS.

W jej życiu prywatnym też bardzo dużo się działo. 21-letnia bizneswoman została właścicielką nowego apartamentu w centrum Warszawy, do którego wprowadzi się tuż po zakończeniu prac remontowych. Tym, co dzieje się w jej nowym lokum chętnie chwali się na Instagramie. Również jej życie uczuciowe nabrało rumieńców. Aktorka potwierdziła swój związek z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu wzbudzają kontrowersje

Julia po bardzo pracowitym czasie postanowiła nieco naładować baterie. Gwiazda zrobiła sobie dłuższy urlop od zawodowych obowiązków. Najpierw razem z ukochanym wybrała się w polskie góry. To właśnie na zdjęciach z Tatr zadebiutowali z Nikodemem Rozbickim oficjalnie jako para. Teraz aktorka przesyła wszystkim trochę upragnionego słońca, zasypując Instagram zdjęciami z egzotycznego Zanzibaru.

Swój urlop na gorącej wyspie zarówno Julia jak i Nikodem na bieżąco relacjonują w social mediach. Ukochany młodej gwiazdy show-biznesu właśnie dodał nowe zdjęcie. Od razu wzbudziło ono sporo kontrowersji. Zakochani zapozowali z ogromnym żółwiem lądowym.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu Julia wrzuciła na swoim profilu zdjęcia z sesji z rozgwiazdami. Pod postem natychmiast wylała się na nią fala hejtu. Internauci, wręcz oskarżali ją o męczenie zwierząt. Julia postanowiła szybko usunąć zdjęcia, a w kolejnym poście wytłumaczyła się ze wszystkiego. Na zdjęcie z żółwiem, które udostępnił Nikodem obserwatorzy pary, również zareagowali bardzo emocjonalnie.

Faktycznie „fajna” zabawka ten żółw. A wy jak typowi polscy turyści – czytamy pod postem.

Jak na razie ani Julia, ani Nikodem nie odnieśli się do tego komentarza.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa sfotografowała Nikodema Rozbickiego
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    dobrze się im powodzi, ale po co tak sie tym chwalą i to teraz kiedy ludzie muszą siedziec w domu a inni potracili prace i zarobki. Niech się nie dziwią, że wkurzają ludzi.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×