Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili ZWIĄZEK! Opublikowali bardzo romantyczne zdjęcia

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zdjęciami z gór potwierdzili związek? Fotografie ze wspólnego urlopu raczej nie pozostawiają wątpliwości, że to już nie jest tylko przyjaźń.

Julia Wieniawa ma za sobą bardzo pracowity okres. Odkąd wiosną zaczęła treningi do Tańca z Gwiazdami, to aż do finału show jesienią nie miała chwili odpoczynku, oczywiście z przerwą na pandemię. Wyciskała poty na sali treningowej. Zajęła II miejsce, a Stefano Terrazzino przypilnował, żeby błyszczała jak diament.

Do tego cały czas intensywnie pracowała, pojawiała się na planach zdjęciowych, a także ruszyła z własną marką kosmetyków. Social media huczą o jej produktach, a marka powoli zaczyna podbijać rynek. Internautki nie szczędzą komplementów pod adresem gwiazdy, która przyłożyła rękę do pięknie opakowanych wegańskich kosmetyków.

Pojawiła się też cudna świąteczna kampania marki Apart, w której Wieniawa pojawia się u boku Małgorzaty Sochy i Anny Lewandowskiej.

Zapracowana Julia postanowiła w końcu odpocząć. Pojechała w polskie góry, oczywiście nie jest sama. Towarzyszy jej Nikodem Rozbicki. Młodzi ludzie dementowali plotki, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Jednak nowe zdjęcia pokazują coś zupełnie innego.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

Julia Wieniawa od związku z Baronem uchodzi za singielkę. W ostatnich miesiącach nie brakowało doniesień o jej romansach, to ona nie potwierdziła, żeby była w jakiejś nowej relacji. Teraz jednak jest coś na rzeczy.

Gwiazda wybrała się w polskie góry, by nieco odetchnąć od obowiązków. Okazało się, że na wycieczkę nie pojechała sama, bowiem towarzyszył jej Nikodem Rozbicki. Aktor już parę razy pojawił się w życiu Wieniawy. Pocieszał ją na przykład, gdy rozstała się z Antkiem Królikowskim. W ubiegłe wakacje nie szczędził jej czułości w jednym z warszawskich klubów, co uwiecznili fotoreporterzy.

Zdjęcia, które opublikował Nikodem, nie uciszą plotek, że młodych ludzi łączy coś więcej. Spójrzcie tylko na te spojrzenia. Na jednym ze zdjęć trzymają się także za ręce. Przyjaźń to tylko, czy już miłość? Zdaje się, że tymi romantycznymi ujęciami potwierdzili swój związek.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa odpoczywa w górach w towarzystwie Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa odpoczywa w górach w towarzystwie Nikodema Rozbickiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×