Nie doszło do zaplanowanego ślubu. Córka Ostrowskiej-Królikowskiej zmieniła decyzję po interwencji mamy. Co się stało?

Małgorzata Królikowska i Julia Królikowska

Małgorzata Królikowska i Julia Królikowska

Julia Królikowska zdecydowała się przełożyć swój długo planowany ślub. Od kilku miesięcy jest zaręczona ze starszym o 11 lat narzeczonym. Dlaczego zmienili plany? Musiała interweniować jej mama.

Rodzina Królikowskich po ciężkich przejściach związanych ze śmiercią Pawła Królikowskiego w tym roku ma wiele powodów do radości. Miesiąc temu cała familia bawiła się na weselu Antka, który długo uchodził za jednego z najbardziej kochliwych mężczyzn w branży. Dopiero po kilku głośnych związkach postanowił się ustatkować. Strzała Amora trafiła go, gdy zaczął spotykać się z Joanną Opozdą.

Chociaż ich związek zmagał się z kryzysem i na jakiś czas nawet się rozstali, to postanowili dać sobie kolejną szansę. Antek już nie chciał wypuścić ukochanej z rąk i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Zdjęcia z ich ślubu i wesela błyskawicznie obiegły media.

Teraz w rodzinie szykuje się kolejna wielka uroczystość.

Julia Królikowska zmieniła ślubne plany

Julia Królikowska, podobnie jak jej brat, również związała się z branżą aktorską. Już od pierwszych chwil życia występuje w serialu Klan. Gra tam u boku swojej mamy – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej – wcielając się w jej serialową córkę. W ostatnim czasie coraz rzadziej pojawia się w telenoweli.

Na co dzień Julka studiuje na wydziale medycyny. W niedalekiej przyszłości chce zostać lekarzem. Ma też bardzo poważne plany dotyczące swojego życia prywatnego. Mimo że ma zaledwie 22 lata, wkrótce wyjdzie za mąż.

Kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim chłopakiem – starszym o 11 lat Jakubem Nowakiem. Jak donosi Życie na gorąco, ślub miał się odbyć już w sierpniu. Ze względu na starszego brata i jego plany, Julka z narzeczonym zdecydowali się przesunąć swoją ceremonię:

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Młodzi nie chcieli jednak zwlekać zbyt długo. Ich ślub ma się odbyć już w sobotę 11 września. Czekamy zatem na pierwsze zdjęcia ślicznej panny młodej.


Julia Królikowska

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Julia Królikowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×