Szukaj

Jola Rutowicz kończy dzisiaj 31 lat. Jak teraz wygląda i co u niej słychać? [ZDJĘCIA]

Ile lat ma Jola Rutowicz? Data urodzenia, Jola Rutowicz wiek, zdjęcia 2015

Ile lat ma Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz kilka lat temu była zjawiskiem jakiego w polskim show-biznesie nie było. Celebrytka zaistniała w branży rozrywkowej swoimi nie do końca inteligentnymi tekstami i zachowaniem irytującym sporą część społeczeństwa. Po latach zwyciężczyni “Big Brothera” wydała książkę “Inna”, w której napisała, że w telewizyjnym reality-show odgrywała wykreowaną postać, którą wymyśliła mieszkając w Londynie. Po wydaniu zwierzeń z przeszłości, Jola zniknęła z salonów. Wyjątkowo rok temu pojawiła się na planie “Hell’s Kitchen”.

Dzisiaj Rutowicz kończy 31 lat, więc jest to dobra okazja do sprawdzenia, jak wygląda i co u niej słychać. Jola na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a swoim luksusowym życiem chwali się na profilu na Facebooku.

Jola zdecydowanie zmieniła styl ubierania się, czarne włosy przefarbowała na blond, a kiczowate i lateksowe sukienki wymieniła na bardziej stonowane. Do tego jest w związku z amerykańskim biznesmenem polskiego pochodzenia, a przede wszystkim jest szczęśliwa.

Joli życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Wyzywająca sesja Joli Rutowicz w samochodzie


×