Jola Rutowicz kończy dzisiaj 31 lat. Jak teraz wygląda i co u niej słychać? [ZDJĘCIA]

Ile lat ma Jola Rutowicz? Data urodzenia, Jola Rutowicz wiek, zdjęcia 2015

Ile lat ma Jola Rutowicz? Data urodzenia, Jola Rutowicz wiek, zdjęcia 2015

Ile lat ma Jola Rutowicz?

Jola Rutowicz kilka lat temu była zjawiskiem jakiego w polskim show-biznesie nie było. Celebrytka zaistniała w branży rozrywkowej swoimi nie do końca inteligentnymi tekstami i zachowaniem irytującym sporą część społeczeństwa. Po latach zwyciężczyni „Big Brothera” wydała książkę „Inna”, w której napisała, że w telewizyjnym reality-show odgrywała wykreowaną postać, którą wymyśliła mieszkając w Londynie. Po wydaniu zwierzeń z przeszłości, Jola zniknęła z salonów. Wyjątkowo rok temu pojawiła się na planie „Hell’s Kitchen”.

Dzisiaj Rutowicz kończy 31 lat, więc jest to dobra okazja do sprawdzenia, jak wygląda i co u niej słychać. Jola na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a swoim luksusowym życiem chwali się na profilu na Facebooku.

Jola zdecydowanie zmieniła styl ubierania się, czarne włosy przefarbowała na blond, a kiczowate i lateksowe sukienki wymieniła na bardziej stonowane. Do tego jest w związku z amerykańskim biznesmenem polskiego pochodzenia, a przede wszystkim jest szczęśliwa.

Joli życzymy wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Wyzywająca sesja Joli Rutowicz w samochodzie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×