Pierwsza wpadka Joe Bidena w roli prezydenta USA. Gdyby TO SAMO spotkało Trumpa, byłby viral miesiąca

Donald Trump i Joe Biden

Donald Trump i Joe Biden

Joe Biden zaliczył pierwszą wpadkę podczas swojej prezydentury. Gdyby to samo przytrafiło się jego poprzednikowi, Donaldowi Trumpowi, to wideo z pewnością stałoby się viralem miesiąca. Czy tak będzie w przypadku nowej głowy państwa?

Joe Biden wygrał wybory w Stanach Zjednoczonych. Pokonał ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa. W środę, 20 stycznia, został zaprzysiężony 46. prezydentem USA. Na inaugurację przybyło mnóstwo znanych osób, nie brakowało też występów gwiazd. O oprawę muzyczną zadbały m.in. Lady Gaga, która miała na sobie spektakularną suknię, oraz Jennifer Lopez, która cała w bieli olśniła publiczność. Nowa głowa państwa od razu zabrała się do pracy. Zdjęcia z Gabinetu Owalnego w mgnieniu oka obiegły media.

Biden ma wiele obowiązków. Często wiąże się to z podróżami, krótszymi i dłuższymi. I właśnie podczas jednej z nich Joe zaliczył wpadkę.

Joe Biden: pierwsza wpadka prezydenta USA

78-letni prezydent Stanów Zjednoczonych upadł kilkakrotnie, wchodząc po schodach na pokład Air Force One. Celem piątkowego lotu była Atlanta w stanie Georgia.

Wchodząc energicznie do samolotu, potykał się na stopniach. Nie zbiło go to z tropu i kontynuował czynność. Podczas ostatniego upadku wylądował na dłoniach i kolanach, po czym szybko doszedł do siebie i dotarł do końca schodów. Odwrócił się, by zasalutować żegnającym go ludziom.

Dyrektor ds. Komunikacji Białego Domu, Kate Bedingfield, powiedziała, że ​​prezydent czuje się dobrze, nic złego się nie stało i jest przygotowany do dalszej podróży.

W mediach pojawiły się komentarze pełne troski.

  • Czy wszystko ok? Uwaga panie Prezydencie.
  • Ostrożnie, nie tak szybko.
  • Uwaga, ostrożnie. Czy nic się nie stało?

Złośliwcy wytykają Bidenowi wiek i to, że chciał za bardzo uchodzić za młodzieniaszka.

Pewne jest też to, że gdyby taka sama wpadka przydarzyłaby się Donaldowi Trumpowi, to sieć oszalałaby, Instagram tonąłby w memach, a wideo z upadku na schodach samolotu szybko stałoby się viralem.

Poniżej wideo, które powstało niemal natychmiast po upadku Bidena na schodkach do samolotu.


Joe Biden oddał hołd synowi Beau Bidenowi

Joe Biden oddał hołd synowi Beau Bidenowi

Hunter Biden i Joe Biden na zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta USA

Hunter Biden i Joe Biden na zaprzysiężeniu Joe Bidena na prezydenta USA

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Jill i Joe Biden – zaprzysiężenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×