Opozda przerwała milczenie ws. przyczyn rozstania z Królikowskim. „To był trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia”. Wyjaśniła wiele wątpliwości

Joanna Opozda komentuje rzekomą zdradę Królikowskiego

Joanna Opozda komentuje rzekomą zdradę Królikowskiego

Joanna Opozda przerwała milczenie w sprawie przyczyn rozstania z Antkiem Królikowskim. Nawiązała do doniesień o zdradzie. Co napisała?

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli spotykać się w zeszłym roku. Pojawiali się na imprezach, a także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach, dzieląc się swoim szczęściem. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich sielanki, w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie o rozstaniu.

W grudniu ubiegłego roku pojawiły się plotki, że zakochani dali sobie jeszcze jedną szansę. Antek był widywany na osiedlu aktorki, a sąsiedzi twierdzili, że wyprowadza jej pasa. Początkowo ukrywali swój odnowiony związek. Po pewnym czasie przestali do robić. Królikowski, by rozwiać wszelkie wątpliwości, opublikował zdjęcie na Instagramie, którym potwierdził, że on i Asia znowu są razem.

Od pewnego czasu w mediach krążą pogłoski, że Antek Królikowski i Joanna Opozda szykują ślub. Tak przynajmniej twierdził Pudelek, który informował, że aktorka swoje urodziny połączyła z wieczorem panieńskim. Oni nie potwierdzili tych rewelacji. Próbują za to odbudować swoją relację.

Pod najnowszym zdjęciem pary, Joanna w komentarzu odniosła się do plotek, które twierdziły, że poprzednio rozstali się przez zdradę.

Joanna Opozda skomentowała przyczyny rozstania z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda opublikowała kolejne zdjęcie z Królikowskim. Przebywają razem na wakacjach i odbudowują związek. Parę komplementują fani aktorki. Jedna z internautek w komentarzach napisała, że ma obawy co do uczciwości aktora, podparła się jedną z teorii, które powstały po rozstaniu pary.

Tworzą ładna parę. Ale kto raz zdradzi.. To nie można mu już zaufać. Pani Joanno, proszę się zastanowić i to bardzo dobrze.. Obym się myliła.

Joanna Opozda postanowiła raz na zawsze uciąć plotki i zostawiła stanowczy komentarz:

Dziękuje za troskę. Nie rozumiem jednak skąd ta pewność, ze zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się obrzucając oskarżeniami? Nie. Wiec skąd te domysły? (…) Tylko my wiemy dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać… Nie ukrywam, że to był dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierze jednak, ze w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest dla nas najważniejsze.

Jak myślicie, czy ich związek tym razem przetrwa?


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda komentuje rozstanie z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda komentuje rozstanie z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×