Joanna Moro po raz pierwszy pokazała całą galerię zdjęć z córeczką w roli głównej. Już naraziła się fanom

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro została mamą po raz trzeci pod koniec stycznia 2020 roku. Dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z córeczką. Uwaga. To najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie!

Prawie trzy tygodnie temu na świat przyszła córeczka Joanny Moro. Przypominamy, że gwiazda w ciąży była bardzo aktywna, czym naraziła się niektórym „insta madkom”. Uprawiała sport, jeździła na wakacje, a nawet morsowała! Aktorka zapewniała przy tym, że wszystko robi po konsultacji z lekarzem, a jej kruszynka jest bezpieczna.

Zobacz koniecznie: Joanna Moro zakasowała wszystkie gwiazdy, które są matkami. Za nosidełko dla córki zapłaciła niewiele

Joanna Moro z córką Ewą w sesji

Teraz gdy dziewczynka jest już na świecie, życie Joanny Moro zmieniło się o 180 stopni. Wróciły wspomnienia sprzed lat i nieprzespane noce, które z pewnością przerabiała już gdy urodziła Mikołaja i Jeremiego. Z okazji święta zakochanych 14 lutego, gwiazda opublikowała pierwsze zdjęcia z Ewunią, które zostały zrobione jeszcze w szpitalu.

Dziś do galerii dołączyły kolejne fotki. Tym razem sławna mama z kruszynką na rękach jest w domu. Obie promienieją i czują się znakomicie. Poza wspomnianym zmęczeniem, które doskonale zna każda świeżo upieczona mama.

Łapiemy obydwie najpiękniejsze chwile jakie są w życiu !!! Nie narzekamy na niewyspanie, płacze, przewijanie, cmokanie … tulimy się i czerpiemy z siebie jak najwięcej miłości.

Malutka Ewa wygląda jak okaz zdrowia, a jej rodzice dosłownie są w niej zakochani! Ciekawe, jak obecność siostrzyczki znoszą jej starsi bracia? Z pewnością będą się o nią troszczyć!

Tymczasem pod zdjęciami nie zabrakło komentarzy od innych matek. Cóż… Nie zawsze są to pozytywne wpisy. Kobiety dziwią się, że aktorka tak ochoczo publikuje wizerunek dziecka. W odróżnieniu od pozostałych gwiazd, które unikają tego tak długo, jak to możliwe:

Chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego rodzice z taką łatwością wystawiają swoje dzieci na widok publiczny. Przecież te dzieci nie mogą zaprotestować, nie mogą się sprzeciwić – czytamy w komentarzach pod fotkami Joanny Moro.

Wszystkie zdjęcia Joanny z córeczką znajdziecie w naszej galerii zdjęć pod tym artykułem.


Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×