Szukaj

Joanna Moro karmi córkę piersią na plaży. Pod odważnymi zdjęciami burza w komentarzach

Joanna Moro karmi piersią na plaży

Joanna Moro karmi piersią na plaży

Joanna Moro nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała. Dzisiaj opublikowała kilka zdjęć z karmienia córki na plaży. Z jakiej okazji post i co piszą internauci?

Joanna Moro w tym roku została po raz trzeci mamą. Powitała na świecie córeczkę, Ewę, która uzupełniła rodzinę aktorki. Gwiazda poświęca jej całą swoją uwagę. Spacerują, bawią się, o czym Asia informuje swoich fanów w social mediach.

Czasem jej posty wzbudzają kontrowersje. Tak jak ten, kiedy Joanna wybrała się do sauny. Zaniepokojeni internauci natychmiast zainteresowali się co w tym, czasie robiła jej córeczka.

Uspokajam wszystkich, że nie zwariowałam jeszcze i nie zabrałam maluszka do sauny. Dziecko nie było w saunie, to mamusia była w saunie, a zdjęcie jest z poczekalni przed sauną – napisała.

Kolejną burzę wywołało jej odważne zdjęcie z plaży i post o niedoskonałym ciele. Odkryła naprawdę sporo i napisała:

Bransoletki! Też je widzicie ? Ja widzę cztery, a Wy? To jest po prostu zdjęcie, które dla normalnego odbioru wymaga retuszu! Takie najczęściej widzimy w gazetach, a to takie bez! Moim zdaniem fajniejsze.

Dzisiaj znowu na jej profilu pojawiły się fotografie, które są bardzo intymne.

Joanna Moro karmi córkę piersią na plaży

Joanna Moro postanowiła odnieść się do kończącego się Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. W poście, który zilustrowała intymnymi zdjęciami, podzieliła się swoimi doświadczeniami w tej materii.

Wiecie , ze wczoraj właśnie skończył się 20 światowy tydzień karmienia piersią!
My się karmimy, przytulamy, dotykamy, śmiejemy i patrzymy sobie w oczy – najpiękniejsza więź matki z dzieckiem …
Jest tyle zalet karmienia piersią… Taka symbioza dwóch organizmów …
Jakie Wy macie doświadczenia z karmieniem piersią ?
My – same pozytywy.

W komentarzach pod postem aktorki prawdziwa burza. Ona to wie, jak wsadzić kij w mrowisko. Podczas gdy jedne internautki dzielą się cudownymi wspomnieniami z karmienia piersią, inne piszą o koszmarze i prawdziwym horrorze.

Czy to konto jest od chwalenia się dzieckiem? – zapytała jedna z internautek, na co aktorka odparła: – To mój blog osobisty . Teraz zdecydowanie żyje moim dzieckiem i z dzieckiem , ale nie tylko . Staram się , pokazywać różne aspekty mojego życia . Myśle w sumie bardzo ciekawego i szczęśliwego pomimo trudności różnych jakie każdy ma , o których się poborowym nie mówi (pisowanie oryginalna).

Najważniejsze jednak, że aktorka bez kompleksów wypowiada się na ważne tematy.


Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Joanna Moro karmi córkę na plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×