Szukaj

Joanna Moro pokazała wózek dla córki. Jest zaskakująco skromny i niedrogi

Joanna Moro pokazała drugi wózek dla córki. Zachwycone internautki dopytują o jego cenę. Gdzie można go kupić i ile kosztuje? Wszystko jasne. 
Joanna Moro - wózek córki

Joanna Moro - wózek córki

Joanna Moro niedawno po raz trzeci została mamą. Powitała na świecie córeczkę, której pierwszym zdjęciem pochwaliła się w mediach społecznościowych kilka dni po porodzie. Gdy panie wróciły do domu, aktorka oficjalnie potwierdziła, że dziewczynka ma na imię Ewa. Wyjawiła to w opisie pod jednym ze zdjęć:

My z Ewą już w domku!!! Zdrowe i uśmiechnięte! Cieszymy się sobą nawzajem;) Dziękujemy za troskę i opiekę całej ekipie medycznej! – podpisała zdjęcie gwiazda.

Joanna Moro – drugi wózek dla córki. Jaki model wybrała?

Od momentu, w którym maleństwo pojawiło się na świecie, mama poświęca mu sporo uwagi. Wybiera się z nim na spacery, które uwiecznia na pamiątkowych fotografiach.  Tak było też we wtorek, czym pochwaliła się w sieci. Pozowała na jednej nodze, opierając się o wózek, który znajdował się na pierwszym planie.

Ferie w Warszawie !!! Kto jeszcze w tym roku ferie spędza w domu? Nam na razie najlepiej i najwygodniej i najbezpieczniej w domku ☺️ – skomentowała Moro.

Obserwujące były zachwycone kadrem i komplementowały ubiór Joanny, a także jej dziecka:

  • Ale w Pani jest energii! Świetnie.
  • TO prawda wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
  • Jest radość i pozytywna energia! Zdecydowanie lubimy to.

W komentarzach fanki dopytywały o wózek dziewczynki, jaki wybrała dla niej mama. Okazuje się, że Moro postawiła na model Kinderkraft Prime, który świetnie sprawdzi się dla młodych mam. Wersja z gondolą i spacerówką, kosztuje 1300 zł.

Zobacz także: Joanna Moro po raz pierwszy pokazała całą galerię zdjęć z córeczką w roli głównej. Już naraziła się fanom


Joanna Moro z córką Ewą

Joanna Moro z córką Ewą

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Joanna Moro pokazała córeczkę

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×