Joanna Krupa celebruje Dzień Matki w USA. Nie obyło się bez rodzinnego świętowania. Mąż pokazał zdjęcie

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa od niemal dwóch lat jest mamą uroczej Ashy. Dzisiaj w USA gdzie mieszka razem ze swoją rodziną obchodzony jest Dzień Matki. Zobaczcie, jak spędziła dzień z córką i mężem.

Joanna Krupa to jedna z najbardziej znanych twarzy stacji TVN. W show-biznesie obecna jest już od lat, a ogromną popularność zdobyła gdy pojawiła się w programie Top Model. W roli gospodyni programu i członkini jury sprawdziła się wręcz doskonale i chyba już nikt nie wyobraża sobie tego show bez jej udziału. Gwiazda jest najlepszym przykładem na to, że karierę i macierzyństwo można połączyć. Niespełna dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Od momentu, gdy pochwaliła się ciążą, nie szczędziła fanom zdjęć, na których można ją było oglądać z rosnącym brzuszkiem.

Również po narodzinach córki nie zwlekała długo z opublikowaniem jej pierwszej fotografii. Zaledwie kilka chwil po porodzie do sieci trafił kadr wprost z porodówki, na którym mogliśmy podziwiać szczęśliwych rodziców trzymających w objęciach małą Ashę.

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki w USA

Joasia w macierzyństwie spełnia się doskonale. Od momentu narodzin córeczki Instagram gwiazdy zamienił się w uroczy album pełen rodzinnych kadrów. Dumna mama uwiecznia wszystkie ważne momenty w życiu słodkiej Ashy i chętnie dzieli się tym ze swoimi fanami. Dzięki temu możemy podglądać, jak pięknie rośnie i rozwija się dziewczynka. Pod koniec zeszłego roku Krupa zdradziła również, że w kwestii dzieci nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Bardzo marzy jej się rodzeństwo dla córki.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą -mówiła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Modelka od wielu lat dzieli swoje życie pomiędzy USA gdzie mieszka z rodziną, oraz Polskę gdzie ma sporo zawodowych zobowiązań. W maju gwiazda ma okazję dwa razy świętować Dzień Matki. W Stanach Zjednoczonych to święto jest obchodzone w drugą niedzielę maja, a w Polsce 26 maja. Ten wyjątkowy dzień spędzony z rodziną uwieczniła w kadrze. Pięknym zdjęciem podzielił się w sieci jej mąż Douglas Nunes.

Joasia z córką i z mężem wybrali się wspólnie do restauracji. Usiedli na świeżym powietrzu i delektowali się słońcem, oraz piękną pogodą. Mała Asha, jak widać, zajęta była rysunkami, ale oderwała się na moment od zabawy, by zapozować do rodzinnego zdjęcia. Trzeba przyznać, że razem tworzą śliczny obrazek. Zdjęcie w naszej galerii.


Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×