Urocze nagranie z Ashą i mamą Joanny Krupy podbija internet. Kreatywna babcia znalazła coś znacznie fajniejszego niż zabawki

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazała w sieci nagranie, które z miejsca stało się wielkim hitem. Na zabawnym filmiku widzimy jak jej mama doskonale bawi się z Ashą. Żadne zabawki nie są im potrzebne.

Joanna Krupa od ponad roku spełnia się w macierzyństwie. Gwiazda urodziła upragnioną córeczkę Ashę, która z miejsca stała się jej oczkiem w głowie. Prowadząca Top Model długo nie trzymała swoich fanów w niepewności i zaledwie kilka godzin po narodzinach dziewczynki pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem. Od tego momentu nie brakuje kolejnych kadrów, na których możemy zobaczyć, jak modelka spędza czas razem ze swoją pociechą. Jej Instagram od ponad roku jest albumem pełnym pięknych rodzinnych zdjęć.

Gwiazda po narodzinach córeczki stała się zdecydowanie mniej obecna w show-biznesie. Całą swoją uwagę poświęca małej Ashy. Nie zrezygnowała jednak całkowicie z pracy i wzięła udział w ostatniej edycji Top Model, której nikt nie wyobrażał sobie bez jej udziału. Po ciąży błyskawicznie też wróciła do dawnej figury i nadal pracuje jako fotomodelka. W social mediach dzieli się z fanami nie tylko kulisami pracy, ale przede wszystkim tym, jak wygląda jej codzienność.

Joanna Krupa pokazała, jak jej córeczka bawi się z babcią

Modelka we wszystkich wywiadach podkreśla, że rodzina jest dla niej całym światem. Gwiazda razem z mężem Douglasem i córeczką Ashą mieszka w Los Angeles. Jej ukochana mama mieszka w Chicago, ale jest częstym gościem w domu córki i zięcia. Właśnie na profilu Joanny pojawiło się kolejne nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Asha doskonale bawi się w towarzystwie babci. Okazuje się, że nie są im potrzebne żadne drogie i markowe zabawki. Nawet zwykłe mycie podłogi może być bowiem bardzo ekscytujące.

Jolanta Krupa wymyśliła dla wnuczki wspaniałą zabawę, a na filmiku opublikowanym przez modelkę możemy zobaczyć jak jej mam wozi małą Ashę na mopie do podłogi. Nagranie podbija internet.

Zabawki nie trzeba jak jest babcia – napisała w poście.

Zabawne nagranie z Ashą i jej babcią w roli głównej rozbawiło internautów. Fani gwiazdy nie ukrywają, że to, co zobaczyli, wywołało uśmiech na ich twarzy i nie szczędzą komplementów zarówno pod adresem ślicznej dziewczynki, jak i jej pomysłowej babci.

  • Hahaha polskie babcie są najlepsze.
  • Dokładnie, takie zabawy są najlepsze.
  • I nie trzeba żadnych zabawek, a dziecko jakie szczęśliwe.
  • Jak ten śliczny maluszek się cieszy. Taka babcia to skarb.

Trzeba przyznać, że pani Jolanta to bardzo kreatywna babcia i jak widać zwykłą zabawą na mopie, doskonale trafiła w gust ukochanej wnuczki.


Joanna Krupa- córka Asha

Joanna Krupa- córka Asha

Joanna Krupa- córka Asha

Joanna Krupa- córka Asha

Joanna Krupa- córka Asha

Joanna Krupa- córka Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×