Joanna Krupa z mężem i córką w wyjątkowej sesji przy choince. Asha dostała duży prezent. Udany? Jej reakcja mówi wszystko

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa z rodziną

Joanna Krupa podzieliła się z fanami uroczą sesją świąteczną. Razem z Douglasem Nunesem i Ashą pozują na tle choinki. Najlepsza jest jednak reakcja dziewczynki, na prezent, jaki przyniósł jej Mikołaj.

Joanna Krupa Święta Bożego Narodzenia celebruje razem z najbliższymi w swoim domu w Kalifornii. Właśnie opublikowała efekty uroczej sesji zdjęciowej, na której pozuje razem z Ashą i Douglasem. Jednak najsłodsze ujęcie pojawiło się na profilu Nunesa. To tam możemy podziwiać reakcję dziewczynki na prezent od Mikołaja.

Jaki prezent otrzymała od Mikołaja córeczka Joanny Krupy?

Joanna Krupa w zeszłym roku dołączyła do grona mam. Wraz z Douglasem Nunesem powitali na świecie Ashę. Dumni rodzice co jakiś dzielą się zdjęciami z domowego zacisza i pokazują, że mała rośnie jak na drożdżach. To ona zdominowała profile społecznościowe swoich rodziców i wyrasta na gwiazdę Instagrama.

Mogliśmy już uczestniczyć w wielu ważnych w życiu dziewczynki momentach, jak pierwsze słowa, kroki, towarzyszyliśmy jej podczas debiutu w basenie. Możemy na bieżąco podziwiać, jak pięknie rozwija się i poznaje świat Asha Leigh. Krupa bardzo dba o to, żeby jej córeczka nauczyła się języka polskiego, a także miłości do zwierząt.

Jest Boże Narodzenie, więc nie wyobrażamy sobie braku zdjęć z kalifornijskiego domu modelki. Podopieczna Justyny Bulińskiej pokazała fanom świąteczną sesję przed choinką. Pozuje ze swoimi najbliższymi. Nie jest to profesjonalna sesja, tym bardziej kadry chwyciły fanów za serce.

Wesołych świąt – napisała Krupa.

Najsłodsze są jednak ujęcia, na których Asha cieszy się prezentem od Mikołaja. Nie ma żadnych wątpliwości, że podarunek jest trafiony i sprawił malutkiej ogromną radość. Na zdjęciach widzimy, jak razem z tatą znajduje pod choinką różowego konika-skoczka.

Dziewczynka jest jeszcze w piżamce i z zachwytem wpatruje się w nową zabawkę. Zainteresowany jest także Winston – pies z domowego stadka, który już został okrzyknięty stróżem córeczki Joanny Krupy.

Święta w domu modelki są bardzo udane, radość dziecka najlepszym tego dowodem.


Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Joanna Krupa w sesji świątecznej z rodziną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Super !!!! Cieszę się że podobne zdjęcia są wykonywane w tysiáce polskich rodzinach a milionach na świecie. Nie trzeba być celebrytka aby być szcześliwym. I nie trzeba się aż tak tym chwalić jak nasza Joanna.

  • Gość pisze:

    Piękne rodzinne zdjęcia, i nie trzeba świecić golizną.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×