Joanna Krupa kupuje nowy dom. Na dobre żegna się z Los Angeles. Czekają ją poważne zmiany

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa od dawna planuje przeprowadzkę.  Chce opuścić słoneczne wybrzeże i zamieszkać z rodziną w zupełnie innym miejscu. Bierze pod uwagę kilka lokalizacji. Gdzie się osiedli?

Joanna Krupa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Już dawno podbiła amerykański show-biznes. Kilka lat temu pojawiła się w Polsce, by oczarować fanów w roli prowadzącej Top Model.

Gwiazda jako zaledwie 5-letnia dziewczynka wyjechała z matką i młodszą siostrą do Chicago. Później rodzina przeprowadziła się do Los Angeles i tam Joanna ułożyła sobie życie. Chociaż śliczna modelka nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, a jej grafik jest wypełniony po brzegi, to najwięcej uwagi poświęca macierzyństwu.

Gospodyni modowego show stacji TVN niemal dwa lata temu została mamą. Od momentu, gdy była w ciąży, dumnie prezentowała swoje krągłości i oczekiwała na narodziny maluszka. Modelka doczekała się córeczki Ashy, a pierwsze zdjęcia dziewczynki i szczęśliwych rodziców pojawiły się w sieci zaledwie kilka godzin po jej narodzinach. Gwiazda w roli mamy odnalazła się znakomicie. Ma nadzieję, że jej pociecha doczeka się wkrótce młodszego rodzeństwa.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w rozmowie z DDTVN.

Joanna Krupa o przeprowadzce. Gdzie planuje zamieszkać?

Joanna od wielu lat dzieli swoje życie między Polskę, skąd pochodzi i gdzie pracuje, oraz USA, gdzie założyła rodzinę. Gwiazda nawet po wyjeździe z kraju była z nim mocno związana. Jej mama zadbała, by nie zapomniała ojczystego języka. W domu rodzinnym Krupy w Los Angeles pielęgnowano wszystkie tradycje i jadano typowo polskie potrawy. Modelka w dzieciństwie często przyjeżdżała do Polski na wakacje.

Teraz gdy gwiazda coraz częściej bywa w kraju i pokazała go już swojej córce myśli o powrocie do ojczyzny. Jej mąż Douglas Nunes również jest zachwycony rodzinnymi stronami żony. Małżonkowie już od dawna planują przeprowadzkę. Co ciekawe biorą pod uwagę nie tylko miejsca położone w USA, ale właśnie także Mazury:

W naszych planach bierzemy pod uwagę Kolorado, Wyoming, albo… Mazury. Ale gdzie ostateczne zamieszkamy? Kto to wie… – zdradziła Asia w rozmowie z Show.

Serce Krupy jest rozdarte między dwa kontynenty. Zarówno w USA, jak i w Polsce czuje się jak w domu. Decyzja o przeprowadzce nie będzie łatwa:

Kocham Kalifornię, kocham Polskę i to wielka radość gdybym mogła zamieszkać w obu tych miejscach – podsumowała Joasia.

Niestety gwiazda nie może mieszkać w dwóch miejscach jednocześnie, ale trzeba przyznać, że jej plany dotyczące nowego miejsca do życia są dosyć odważne. Trzymamy kciuki, aby w końcu znalazła z rodziną idealny dla nich kawałek świata.


Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Joanna Krupa z córką Ashą i psami

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z Ashą w domu

Joanna Krupa z Ashą w domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×