Szukaj

Joanna Krupa o minusach macierzyństwa. „Nie jest lekko”. Co ją rozczarowało?

Joanna Krupa o macierzynstwie

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa niedawno została mamą. Czy jest tak, jak sobie wyobrażała? O kulisach macierzyństwa opowiedziała w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Co powiedziała?

Joanna Krupa na początku listopada urodziła pierwsze dziecko. W sobotę, 2 listopada została mamą Ashy Leigh. Od tego czasu skupia się na córeczce, która stała się dla niej priorytetem. Pomimo macierzyństwa, gwiazda nie zamyka się w domu. W czwartek wybrała się do jednej z modnych knajp w Los Angeles, gdzie pozowała przed obiektywami fotoreporterów.

Joanna Krupa narzeka na macierzyństwo. Nie jest tak bajkowe jak myślała

Dwa dni później w Dzień Dobry TVN został wyemitowany wywiad, w którym Krupa opowiada o kulisach macierzyństwa. Wyznała, że dla jej męża naturalnym było to, że po ślubie powinno pojawić się dziecko:

Dla niego po to jest małżeństwo, żeby być z kimś, kogo kochasz, ale też po to, żeby zbudować rodzinę. Dlatego to tak wszystko szybko poszło i udało nam się szybciutko, żeby Asha Leigh była z nami.

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Krupa zdradziła, że nie jest lekko, córeczka budzi się kilka razy w nocy, a w życiu jej i Douglasa nastało sporo zmian. Nie brakuje jednak pięknych momentów:

Przyznam się, że nie jest lekko. Jest większy teraz stres, bo jest mała. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale gdy widzę, jak on się zajmuję małą, to jest przepiękne. Ja też jestem zaangażowana. Wzięliśmy kogoś, żeby nam pomagał, ale bardziej, żeby pomagać w domu i wychodzić z pieskami, a ja wtedy mogę zajmować się małą. Myślę, że on uwielbia to, że tak dobrze sobie poradziłam jako matka, bo nigdy nie wiadomo.

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Zobacz: Joasia Krupa pokazała pokój córki! Jest bajeczny. Nic dziwnego, że zachwycił się nim amerykański magazyn


Joanna Krupa miesiąc po porodzie pozuje przed restauracją w Los Angeles

Joanna Krupa miesiąc po porodzie pozuje przed restauracją w Los Angeles

Joanna Krupa o porodzie

Joanna Krupa o porodzie

Joanna Krupa na finale Top Model 8

Joanna Krupa na finale Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×