Szukaj

Katarzyno Dowbor, gdzie jesteś?! Syn gwiazdy ma poważny problem z nowym domem. Opowiedział o swoim koszmarze

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są w trakcie budowy wymarzonego domu. Małżonkowie muszą się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Jakim? 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się kilka lat temu. Aktorka grała w serialu M jak miłość, dziennikarz przeprowadzał z nią wywiad. Po pewnym czasie zaczęli się spotykać, a w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mają dwie córki Janinę i Helenkę. Droga do tego, by zakochani zostali rodzicami, nie była jednak łatwa.

Koroniewska w październiku podzieliła się dramatycznym wyznaniem. Zdradziła, że ma za sobą aż sześć nieudanych ciąż, które nosiła pod sercem do końca trzeciego miesiąca:

Sześć z nich nosiłam przy sercu do końca trzeciego miesiąca. Obumierały. Cierpienie tak wielkie, że tylko Rodzic będący w takiej sytuacji może to zrozumieć. Po pierwszej stracie 13 lat temu miałam przerwę w staraniu się o kolejne dziecko aż dwa lata. Ból był ogromny. I niemoc. Nie mogłam się pozbierać.

Poruszone internautki w komentarzach dziękowały aktorce, że podzieliła się takim wyznaniem.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom. Jakie przeszkody napotkali?

Koroniewska i Dowbor tworzą dobrze dobrany duet. Chociaż nie zdecydowali się pokazać w sieci twarzy dzieci, co jakiś czas wpuszczają internautów do swojej codzienności. Razem prowadzą kanał na YouTube Dowbory Be Happy. Regularnie udostępniają nowe materiały wideo, w których pokazują wybrane kulisy życia prywatnego. Wszystko to jest okraszone odpowiednią dawką dobrego humoru.

Od lata małżonkowie są w trakcie budowy nowego, wymarzonego domu. Jeśli prace pójdą zgodnie z planem, pod koniec 2021 Joanna, Maciej i ich dzieci będą mogli się wprowadzić. Chociaż prace idą pełną parą, nie wszystko jest tak, jak życzyliby sobie tego zakochani. W nowym filmiku zatytułowanym Ta budowa nas wykończy, czyli Nasz Nowy Dom cz.3 – Dowbory Be Happy zabrali fanów na wycieczkę i opowiedzieli o problemach, z jakimi się mierzą.

Małżonkowie zaprowadzili internautów do studia nagrań, które będzie stylowo wyposażone. Znajdzie się tam ekran, stół oraz neony. Nie zabraknie też stylowych kanap.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Zakochani podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z budową. Maciej powiedział, że chociaż myśleli, że wszystko pójdzie im gładko, stało się inaczej:

Chciałem wam powiedzieć, że cała ta budowa tego domu to jest jeden wielki koszmar. […] Wydawało nam się, że mamy pewne doświadczenia i że wiemy jak się za to zabrać, a tymczasem okazało się, że z każdym kolejnym krokiem jest coraz gorzej.

Koroniewska i Dowbor dodali, że największym problemem są finanse. Marzy im się, by pięknie wyposażyć dom i przy okazji nie obciążać budżetu:

Gwiazdom zależy nie tylko na luksusach, ale też na oszczędności: My byśmy chcieli, żeby było oszczędnie, nowocześnie […] ale jednocześnie mało zapłacić — komentowali Koroniewska i jej mąż.

Taki sposób z pewnością zna mama Maćka, Katarzyna Dowbor, która od lat prowadzi program Nasz Nowy DomMyślicie, że małżonkowie zwrócą się do niej z prośbą o poradę?


Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×