Joanna Koroniewska wzięła kamerę i oprowadziła fanów po nowym domu. Załamała się, gdy tylko otworzyła drzwi

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali, jak wygląda ich nowy dom. Piękne, przestronne wnętrza robią wrażenie. Niestety na placu budowy spotkało ich niemałe rozczarowanie. Co się stało?

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor są bardzo aktywni w social mediach. Publikują sporo zdjęć z codziennych, prywatnych sytuacji. Co jakiś czas zamieszczają zdjęcia dzieci i bliskich. Niedawno dziennikarz pokazał światu swojego brata – właściciela trzech restauracji, o którego istnieniu wiedzieli nieliczni. Wcześniej, bo w wakacje, Joanna poinformowała o budowie nowego domu.

Spotkały się dwie pańcie na budowie – tzw. #stylbudowlany obowiązuje. Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem.

Po kilku miesiącach na kanale Dowbory Be Happy para zaprezentowała wnętrza w stanie surowym.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali, jak wygląda ich nowy dom

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedawno założyli kanał na YouTubie, który obserwuje już ponad 50 tysięcy widzów. W ostatnim filmiku małżonkowie opowiedzieli o tym, jak będzie wyglądał ich nowy dom. Przy okazji poinformowali, na jakim etapie są prace ekipy budowlanej.

Chociaż temat budowy, jest już od połowy lipca. To tak: nie mieszkamy i jeszcze długo nie będziemy mieszkali. Istnieje szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu.

Do końca budowy zostało jeszcze sporo czasu. Para w trakcie filmiku nie kryła złości. Odkryli kilka poważnych mankamentów.

Weszliśmy tutaj dzisiaj i ja już jestem załamana. Zacznijmy od tego, że drzwi wejściowe otwierają się do środka, a nie na zewnątrz. Weszłam i jest ciemno! – powiedziała Joanna.

Kroniewska po raz pierwszy skorzystała z pomocy architekta, który zaprojektował jej wnętrza. W trakcie filmu pokazali urywek rozmowy z Anną Błaszczyk, która przygotowała cały projekt domu. Zapytana o to, jaki będzie wyglądał, odpowiedziała:

Wnętrze bardzo współczesne z pewnymi powrotami do przeszłości, ale też wybiegający mocno do przodu.

Joanna i Maciej cały poziom w domu poświęcą na studio, w którym będą nagrywać i tworzyć nowe programy. To niezwykle użyteczne rozwiązanie, które ułatwi im prace nad nowymi materiałami wideo.

W domu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Joanna będzie miała pojemną garderobę, w której zmieszczą się wszystkie jej ubrania, natomiast Maciej doczeka się ogromnego, dwustanowiskowego garażu. Koroniewska nie jest entuzjastką tego pomysłu:

Mój mąż walczy o ten garaż, nie bynajmniej, żeby schować tam samochód, tylko swoje liczne graty. Czyli zrobić tam po prostu graciarnię.

Małżeństwo dość szybko zderzyło się z rzeczywistością. Okazało się, że będą musieli nieco zmienić plany co do domu, ponieważ nie mają wystarczająco dużej sumy pieniędzy na wykończenie w takim standardzie, o jakim marzyli. Na szczęście są gotowi zakasać rękawy, by osobiście wziąć się do pracy przy wykańczaniu wnętrz.

Relację wideo z nowego domu Dowborów znajdziecie poniżej.


Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, studio nagrań

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, schody na piętro

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, WC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×