Szukaj

Maciej Dowbor pokazał brata! Mało kto wiedział o jego istnieniu. Podobny?

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor na Instagramie udostępnił bardzo rodzinne zdjęcie. Pochwalił się swoim bratem, Pawłem. Są do siebie podobni?

Od sześciu lat Maciej Dowbor jest mężem Joanny Koroniewskiej. Para tworzy zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Małżonkowie razem prowadzą kanał na YouTube Dowbory Be Happy. Regularnie udostępniają nowe materiały wideo, w których pokazują wybrane kulisy życia prywatnego. Wszystko to jest okraszone odpowiednią dawką dobrego humoru.

Chociaż dziś dziennikarz wydaje się być szczęśliwy, nie zawsze rodzina kojarzyła mu się jedynie z dobrymi przeżyciami. W wieku 3 lat rozpadło się małżeństwo jego rodziców. Maciej trafił pod opiekę ojca. Pięć lat później wyprowadzili się z Polski do Niemiec. Jego tata otrzymał kontrakt na uczelni w Paderborn, o czym opowiedział w jednym z wywiadów:

Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra — komentował w rozmowie z Twoim stylem.

Po dwóch latach Maciej wrócił do Polski. Musiał nadrobić materiał, nabawił się wielu kompleksów. Przez pewien czas trudno było mu się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Potem zamieszkał z mamą. Dowbor w tej samej rozmowie ujawnił, że aktualnie z mamą mają dobre relacje:

Moja przeprowadzka wtedy, to była dla nas druga szansa na relację matki i syna. […] A tak nasze stosunki są dobre. […] Muszę przyznać, że wiele się od mamy nauczyłem, to mi pomogło zwłaszcza w telewizji. Show must go on. Podziwiam mamę, że mimo życiowych zawirowań zachowała klasę.

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie z bratem, Pawłem. Jak wygląda?

Maciej Dowbor zaskoczył swoich fanów na Instagramie. W środę dodał zdjęcie, na którym u jego boku pojawił się jego młodszy brat, Paweł. Panowie spotkali się w Toruniu. Właśnie tam brat dziennikarza prowadzi dwie włoskie restauracje.

W odwiedzinach u młodszego braciszka. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA — skomentował zdjęcie Maciej Dowbor.

Dla sporej grupy internautów zdjęcie było niemałym szokiem. Część osób nie zdawała sobie sprawy z tego, że Maciej ma brata:

  • To Ty masz brata? Ale widzę podobieństwo!!! Obu Wam dobrze z oczu patrzy. Pozdrawiam serdecznie.
  • Bracia? Nic a nic niepodobni. Ps. znajdź rodzeństwo, które się nie bije
  • Brat!?! Może troszeczkę podobni…

A Wy dostrzegacie podobieństwo?


Maciej Dowbor pokazał brata. Tak wygląda Paweł

Maciej Dowbor pokazał brata. Tak wygląda Paweł

Paweł Dowbor – brat Macieja Dowbora

Paweł Dowbor – brat Macieja Dowbora

Paweł Dowbor – brat Macieja Dowbora

Paweł Dowbor – brat Macieja Dowbora

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×