Córeczki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora niebawem będą miały rodzeństwo! Czy tym razem aktorka urodzi chłopca?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor planują wkrótce powiększyć swoją rodzinę o kolejnego potomka. Tym razem para chciałby mieć syna. Czy jeszcze w tym roku ogłoszą radosną nowinę?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem od kilku lat. W tym czasie doczekali się córek: Janiny i Helenki. Po narodzinach drugiego dziecka aktorka na moment zrobiła sobie przerwę w karierze, skupiając się na macierzyństwie. Z początkiem 2019 roku powróciła na stołeczne salony i wkroczyła na plan zdjęciowy serialu Polsatu pt. Ślad.

Joanna wraz z mężem prowadzili studio festiwalowe podczas tegorocznego Polsat Superhit Festiwal w Sopocie. Tam też towarzyszyli im fotoreporterzy. Jeden z nich miał zapytać, czy małżonkowie planują kolejne dziecko, co para skwitowała wymownym uśmiechem. Nieco bardziej wylewne w tym temacie są osoby z otoczenia Dowbora i Koroniewskiej. Jeden ze znajomych pary wyznał na łamach tygodnika Na żywo, że gwiazdorski duet ma w planach kolejne dziecko, ponoć szczególnie Maciej marzy o chłopcu:

Marzy im się syn. Szczególnie Maciek chciałby mieć dziedzica, który zachowa ciągłość jego nazwiska. To pragnienie nie jest niczym nowym. Narodziny dziewczynek – Janinki, a potem Helenki tylko je spotęgowały.

Temat kolejnego dziecka aktorka konsultowała podobno z Małgorzatą Sochą, która sama od niespełna roku wychowuje trójkę dzieci:

Małgosia rozwiała wszelkie lęki i obawy Joasi – podkreślała osoba z otoczenia małżonków.

O tym, czy tak rzeczywiście się stało, z pewnością przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

Zobacz: Joanna Koroniewska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o pracy na planie „M jak miłość”. Jej słowa mogą niektórych bardzo zaboleć: „Robiłam to wbrew sobie” [WIDEO]


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kiedyś i dziś

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kiedyś i dziś

Joanna Koroniewska z córkami na spacerze

Joanna Koroniewska z córkami na spacerze

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska całują się

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska całują się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×