Joanna Górska pokonała raka i dziś szaleje u fryzjera w najlepsze. Z grzywką wygląda jak gwiazda Hollywood

Joanna Górska wcześniej

Joanna Górska wcześniej

Joanna Górska jeszcze niedawno walczyła z rakiem. Teraz zapuściła długie włosy i ma piękną, bujną grzywkę. Przedstawiamy jej metamorfozę.

Joanna Górska, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, przez długi czas była związana z Polsatem, dokąd przeszła z Telewizji Polskiej, gdzie pracowała w redakcji Wiadomości. Dziennikarka na co dzień może liczyć na wsparcie swojego partnera, podróżnika, Roberta Szulca. Sporym wyzwaniem była dla nich choroba kobiety. Zdiagnozowano u niej raka piersi. Starcie z chorobą zakończyła się zwycięstwem. Joanna jest bardzo wdzięczna partnerowi za wsparcie okazane podczas leczenia oraz rekonwalescencji.

W ostatnich miesiącach dziennikarka zrezygnowała z pracy w Polsacie. Wraz z Robertem wzięła się za prowadzenie własnej fundacji. Krótko przed rozpoczęciem nowej pracy informowała:

Ruszamy z Fundacją Silni Sobą, która będzie pomagać parom w powrocie do normalności po raku i z chorobami przewlekłymi.

Wkrótce potem oficjalnie pożegnała się z telewidzami za pośrednictwem Instagrama:

30.07.2021 – ostatni dzień pracy w Telewizji Polsat i Polsat News. Ostrobramska 77 – to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję! – napisała w mediach społecznościowych.

Dziennikarka wyjaśniła też, że nie żałuje tego, iż zdecydowała się na to, aby rozpocząć karierę w branży mediów:

Czasem było jak na wojnie, ale wtedy ten zawód był najbardziej kochany. Dziennikarz jest jak saper, nigdy nie wiadomo czy coś, gdzieś nie wybuchnie. Za widzami Polsatu i Polsat News już tęsknię, zawsze całemu porankowi dawaliście dużo dobrej energii.  Znamy Wasze radości, plany, kłopoty i zmartwienia, a nawet psy, koty i kury. Jesteście wspaniali! – dodała.

Zapowiedziała przy tym podjęcie zupełnie nowych wyzwań zawodowych. Wyjaśniła:

Zamierzam bardziej intensywnie prowadzić szkolenia i treningi medialne. Moja firma Departament Dobrego Wizerunku gorąco się poleca. Zapraszam jeśli chcesz dobrze wypaść przed kamerą. Jeszcze tylko KRS i ruszamy z projektami w Fundacji Silni Sobą. Będziemy wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi. Nie powiem, że decyzja o tak radykalnych zmianach była łatwa… przyszłość pokaże czy trafna. Wierzę, że tak.

Od czasu przejścia choroby Joanna bardzo się zmieniła. Jej krótka fryzura przeszła już do historii. Gwiazda zapuściła długie włosy i ma piękną grzywkę. Jak teraz wygląda?

Joanna Górska ma grzywkę. Piękna metamorfoza dziennikarki

Dziennikarka straciła włosy w wyniku leczenia. Z czasem zaczęły one odrastać. Metamorfozę na bieżąco przedstawiała w swoich mediach społecznościowych, motywując inne kobiety w walce z chorobą. Możecie zobaczyć jej przemianę w naszej galerii.

W ostatnim czasie dodała na Instagram zdjęcie, na którym widać ją, gdy chwali się swoimi długimi, blond włosami z długą, bujną grzywką. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Jak widać, Joanna wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Internauci chętnie komentują zdjęcie dodane przez gwiazdę Polsatu. Porównują ją m.in. do gwiazd Hollywood, których znakiem rozpoznawczym są godne pozazdroszczenia fryzury. To przykładowe wypowiedzi:

  • Pięknie w tych włosach.

  • Piękny kolor.

  • PRZEPIĘKNA AŚKA.

  • Pani Joasiu, cudnieee…  Wygląda Pani jak milion dolarów.

My również przyłączamy się do grona fanów Joanny. Jej nowy look zapiera dech w piersiach! A wy jak go oceniacie?


Nowa fryzura Joanny Górskiej

Nowa fryzura Joanny Górskiej

Joanna Górska zrobiła sobie tatuaż związany z jej walką z rakiem

Joanna Górska zrobiła sobie tatuaż związany z jej walką z rakiem

Joanna Górska zrobiła sobie tatuaż związany z jej walką z rakiem

Joanna Górska zrobiła sobie tatuaż związany z jej walką z rakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×