Joanna Górska po 12 latach żegna się z widzami Polsatu. Nie odchodzi jednak z telewizji. Gdzie ją zobaczymy?

Joanna Górska odchodzi z Polsatu

Joanna Górska odchodzi z Polsatu

Joanna Górska w nowym poście na Instagramie pożegnała się z widzami Polsatu. Przyznała, że po 12 latach jej przygoda z Polsatem dobiegła końca. Nie odchodzi jednak z telewizji. Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Joanna Górska jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo długo była związana z Polsatem, dokąd przeszła z TVP, gdzie pracowała w Wiadomościach. Przez ponad dekadę pojawiała się na ekranach telewizorów i informowała widzów o najważniejszych wydarzeniach.

Dziennikarka na co dzień może liczyć na wsparcie swojego partnera, podróżnika, Roberta Szulca. Zakochani przeszli przez sporą próbę, jakim była walka z nowotworem. U dziennikarki zdiagnozowano raka piersi. Na szczęście udało się z nim wygrać. Joanna niejednokrotnie podkreślała, że to ukochany przeprowadził ją przez proces leczenia oraz rekonwalescencji.

Joanna Górska odeszła z Polsatu. Czym się zajmie?

Górska przez wiele lat była związana z Polsatem. O tym, że odchodzi, przekazała kilka miesięcy temu. Zapowiedziała, że razem z Szulcem, zakładają fundację:

Ruszamy z Fundacją Silni Sobą, która będzie pomagać parom w powrocie do normalności po raku i z chorobami przewlekłymi – zapowiada – Zmiany formy zatrudnienia są konieczne aby moja aktywność mogła być optymalnie dzielona między fundację a pracę w mediach – dodała Joanna.

W piątkowy wieczór Joanna Górska po raz ostatni pojawiła się w programie Polsat News, o czym poinformowała na Instagramie. Zdradziła, że we wspomnianej redakcji spędziła dwanaście lat. Mimo iż schodzi z anteny, zabiera ze sobą dużo dobrych wspomnień:

30.07.2021 – ostatni dzień pracy w Telewizji Polsat i Polsat News. Ostrobramska 77 – to był mój drugi dom przez dwanaście lat. Kawał życia Zabieram ze sobą wspomnienia świetnych programów z fantastycznymi ludźmi. Dziękuję!

Dziennikarka dodała, że chociaż zdarzały się trudne chwile, nie żałuje, że wybrała ten zawód. Podkreśliła, że już tęskni za widzami:

Czasem było jak na wojnie, ale wtedy ten zawód był najbardziej kochany. Dziennikarz jest jak saper, nigdy nie wiadomo czy coś, gdzieś nie wybuchnie. Za widzami Polsatu i Polsat News już tęsknię, zawsze całemu porankowi dawaliście dużo dobrej energii 😉 Znamy Wasze radości, plany, kłopoty i zmartwienia, a nawet psy, koty i kury 🙂 Jesteście wspaniali!

Joanna Górska napisała, że nie żegna się jednak z telewizją. Pojawi się na antenie innej stacji, na razie jednak nie może zdradzić, gdzie będzie można ją oglądać:

Idę dalej, przed siebie … z ambitnymi planami i pomysłami na to jak dobrze przeżyć własne życie. Jako wolny strzelec będę pracować dla stacji telewizyjnych, więc z zawodem zupełnie nie zrywam. Do zobaczenia jesienią na innej antenie, powiem więcej, jak będę mogła.

Wyjawiła też, na czym aktualnie będzie się skupiać:

Zamierzam bardziej intensywnie prowadzić szkolenia i treningi medialne. Moja firma Departament Dobrego Wizerunku gorąco się poleca 😉 zapraszam jeśli chcesz dobrze wypaść przed kamerą. Jeszcze tylko KRS i ruszamy z projektami w Fundacji Silni Sobą. Będziemy wspierać pary (osoba chorująca i wspierająca) po nowotworach lub z chorobami przewlekłymi. Nie powiem, że decyzja o tak radykalnych zmianach była łatwa… przyszłość pokaże czy trafna. Wierzę, że tak.

Internauci trzymają kciuki za to, by Joanna Górska spełniła wszystkie swoje plany.


Joanna Górska żegna się z widzami Polsatu

Joanna Górska żegna się z widzami Polsatu

Joanna Górska i Robert Szulc założyli fundację

Joanna Górska i Robert Szulc założyli fundację

Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska walczy z rakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×