Gwiazda Polsat News znika z wizji. Joanna Górska pożegnała się z widzami. Długo nie szukała nowej pracy

Joanna Górska

Joanna Górska

Joanna Górska rezygnuje z pracy w Polsat News. Ma już nowe, ambitne plany. Czy się będzie zajmować?

Joanna Górska jest jedną z gwiazd Polsat News. Od dekady pojawiała się na ekranach telewizorów, żeby informować widzów o najważniejszych wydarzeniach.

Prywatnie jest związana od kilku lat z podróżnikiem Robertem Szulcem. Ogromną próbą dla relacji była walka z nowotworem. U dziennikarki wykryto raka piersi. Para wyszła z tej sytuacji obronną ręką. Mężczyzna okazał się ogromnym wsparciem, jak wspomina Joanna, przeprowadził ją przez cały proces leczenia i rekonwalescencji.

Dzisiaj Joanna Górska jest już po chorobie, wygrała walkę o życie. Mogła wrócić do pracy. Zająć się rzeczami, które lubi robić. Na przykład hoduje poziomki, truskawki i zioła na tarasie swojego mieszkania.

Kilka miesięcy temu zaniepokoiła fanów, kiedy zachorowała na Covid-19. W jej wypadku zakażenie było bardzo niebezpieczne.

Odebrałam wynik i byliśmy w ciężkim szoku, że jest pozytywny. Mimo że Robert już prawie się pakował, okazało się, że nigdzie nie leci i dodatkowo wszyscy będziemy zamknięci – mówiła w wywiadzie dla Polsat News.

Każde z nich także przechodziło koronawirusa inaczej. Gorzej znosił go mężczyzna. Kiedy już wyzdrowieli, o swoim doświadczeniu mówili:

Zanim się człowiek zakazi, nie wiadomo jak to będzie wyglądało. Najgorszy był stres, jak było źle, czy się czasami nie pogorszy. Te trzy dni, kiedy mieliśmy poważne problemy, wysoką gorączkę, ból głowy, kości mięśni, zastanawialiśmy się czy to już jest szczyt i teraz jest najgorzej, czy najgorzej jeszcze może być. To było stresujące.

Teraz przyszedł czas na zmiany w życiu dziennikarki. Joanna Górska rezygnuje z pracy w Polsat News. Ma głowę pełną pomysłów. Czym będzie się zajmowała?

Joanna Górska rezygnuje z pracy w Polsat News

Nie zobaczymy już  Joanny Górskiej w porannym programie Nowy dzień w Polsat News. Dziennikarka zrezygnowała z obecnej pracy.

W maju zaczynam pracę zdalną w ramach okresu wypowiedzenia (3 miesiące) – powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Ma pewien plan związany z pracą w stacji, ale jeśli dojdzie do skutku, na antenie zobaczymy ją dopiero za kilka miesięcy.

Na moją prośbę ma być zmieniona forma zatrudnienia, a w jesiennej ramówce ma się pojawić mój autorski program – mówiła.

Zdaje się, że szykuje się prawdziwa bomba. To jednak nie wszystko. Górska postanowiła zrobić wyjątkową rzecz i razem z Robertem Szulcem założyć fundację.

Ruszamy z Fundacją Silni Sobą, która będzie pomagać parom w powrocie do normalności po raku i z chorobami przewlekłymi – zapowiada – Zmiany formy zatrudnienia są konieczne aby moja aktywność mogła być optymalnie dzielona między fundację a pracę w mediach – dodała Joanna.

Joanna Górska i jej partner chcą się dzielić swoim doświadczeniem z innymi parami, które znalazły się w trudnej sytuacji spowodowanej choroba jednego z nich. Pozostaje trzymać kciuki za powodzenie tak wspaniałych planów.


joanna__gorska_175174950_475083093828427_8418072231834882087_nJoanna Górska znika z Polsat News

Joanna Górska znika z Polsat News

Joanna Górska i Robert Szulc założyli fundację

Joanna Górska i Robert Szulc założyli fundację

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×