Jessica Ziółek oficjalnie potwierdza nowy związek zdjęciem namiętnego pocałunku. Takich sesji nie robiła z Arkiem Milikiem

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek stary rok pożegnała w objęciach nowego chłopaka. W sylwestrową noc pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem. Nie powstrzymali namiętności.

Jessica Ziółek jeszcze do niedawna planowała wspólną przyszłość z Arkadiuszem Milikiem. Poznali się wiele lat temu podczas przypadkowego spotkania. Piłkarz podszedł do przyszłej dziewczyny w centrum handlowym i poprosił ja o numer telefonu. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Spotykali się przez kilka lat, po czym sportowiec postanowił się oświadczyć. Podczas wspólnego wyjazdu do Grecji przygotował przepiękną scenerię, w której wręczył ukochanej pierścionek. Przyklęknął na oświetlonym pomoście, a Jessica natychmiast zgodziła się zostać jego żoną. Wszystkim niemal natychmiast pochwaliła się w sieci.

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you.

Tak było jeszcze w 2019 roku, a zakochani snuli plany na wspólną przyszłość. Kilka miesięcy temu okazało się, że nie są już razem. Pojawiające się plotki potwierdziły zdjęcia, które zrobiono reprezentantowi Polski w piłce nożnej u boku nowej dziewczyny.

Jessica Ziółek na zdjęciach z nowym chłopakiem

Końcówkę roku Jessica postanowiła spędzić na egzotycznym i luksusowym wyjeździe do Dubaju. Tam przywitała Nowy Rok, a już od samego początku pojawiały się doniesienia, że nie wyjechała sama. Portal Pudelek kilka dni temu ustalił, że ponownie ulokowała swoje uczucia w piłkarzu. Tym razem jej serce zabiło mocniej dla bramkarza Lecha Poznań, Miłosza Mleczko.

Chociaż sami zainteresowani nie potwierdzali, że są parą, to pod zdjęciami sportowca w social mediach można było zobaczyć komentarze od Jessici. Nowy rok była Arka Milika postanowiła spędzić w objęciach ukochanego i w końcu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem. Zakochani nie mogli opanować namiętności i obdarowali się w sylwestra gorącym pocałunkiem.

Szczęśliwego Nowego Roku – napisała.

Internauci nie pozostali obojętni na to gorące zdjęcie. Natychmiast posypały się pod nim nie tylko noworoczne życzenia, ale też słowa zachwytu pod adresem zakochanych. Trzeba przyznać, że pięknie pożegnali stary rok.


Jessica Ziółek i Miłosz Mleczko

Jessica Ziółek i Miłosz Mleczko

Jessica Ziółek i Miłosz Mleczko

Jessica Ziółek i Miłosz Mleczko

Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×