Jessica Ziółek już nie leczy złamanego serca po rozstaniu z Arkiem Milikiem. Związała się z kolejnym przystojniakiem z boiska

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek przestała leczyć złamane serce po rozstaniu z Arkadiuszem Milikiem. Była narzeczona piłkarza, ma nowego chłopaka. Z kim się spotyka?

Jessica Ziółek przez wiele lat była związana z Arkadiuszem Milikiem. Piłkarz podszedł do niej w centrum handlowym i poprosił o numer telefonu. Od tamtej pory byli nierozłączni i myśleli o wspólnej przyszłości. Ich uczucie z każdym dniem rosło w siłę. W 2019 roku sportowiec zdecydował się na oświadczyny. Wszystko odbyło się w pięknym miejscu podczas wspólnych wakacji w Grecji. Jessica była wówczas niezwykle szczęśliwa, a tym wyjątkowym dla siebie momentem pochwaliła się w social mediach. Zakochany Arek przygotował bardzo romantyczną scenerię.

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you.

Wydawało się, że tych dwojga nic nie jest w stanie rozdzielić. Stało się jednak inaczej, a od jakiegoś czasu ich związek należy do przeszłości. Ślubne plany są już tylko wspomnieniem.

Jessica Ziółek ma nowego chłopaka. Z kim się spotyka?

Już latem w kolorowej prasie pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Arkadiusz Milik wyleczył złamane serce po rozstaniu z Jessicą. Piłkarz był widywany u boku modelki Agaty Sieramskiej.

Milik [przyp. red.] długo nie płakał po rozstaniu, bo ma już nową sympatyczną znajomą. Jest nią modelka Agata Sieramska. Para we wtorek wybrała się na półgodzinny spacer na warszawskie Pole Mokotowskie – donosił Super Express.

Jakiś czas temu opublikowaliśmy również pierwsze wspólne zdjęcia pary zrobione przez paparazzi. Wygląda na to, że Jessica również przestała rozpaczać po Arku i znalazła nową miłość. Po raz kolejny spotyka się z piłkarzem. Kim jest jej nowy partner?

Kim jest Miłosz Mleczko?

Portal Pudelek ustalił, że Jessica Ziółek ponownie ulokowała swoje uczucia w piłkarzu. Chociaż sama zainteresowana nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień, to ma ona się spotykać z młodszym o cztery lata bramkarzem Lecha Poznań, Miłoszem Mleczko.

Największym sportowym marzeniem jej chłopaka jest występ w Premier League. Obecnie jego wartość na rynku transferowym to 300 tys. euro. Jak donosi portal, aktualnie zakochani polecieli razem do Dubaju, gdzie spędzają urlop. W sieci próżno jednak szukać ich wspólnych zdjęć. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na to, aż Jessica oficjalnie potwierdzi związek. Pod zdjęciami, które Miłosz udostępnia w social mediach można się jednak dopatrzeć uśmiechniętych emotikonek pozostawionych przez Jessicę.


Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Miłosz Mleczko - nowy chłopak Jessici Ziółek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×