Arkadiusz Milik w środku nocy przyłapany z nową partnerką. Nie mogli oderwać od siebie rąk. Było gorąco!

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik w środku nocy został przyłapany z nową partnerką, Agatą Sieramską. Wybrali się do restauracji, z której przenieśli się do hotelu. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Arkadiusz Milik jest nie tylko napastnikiem w klubie Olympique Marsylia, ale także piłkarzem w polskiej reprezentacji. Chociaż wydawało się, że jego udział w Euro 2020 jest niemal pewny, jego plany pokrzyżowała poważna kontuzja. Sportowiec nabawił się urazu łąkotki w lewym kolanie.

Mimo iż piłkarz nie wystąpi w turnieju, nie ukrywa, że mocno trzyma kciuki za biało-czerwonych. Dodał wpis w social mediach, w którym życzył kolegom z drużyny powodzenia:

Reprezentowanie Polski na tak ważnym turnieju jak @euro2020 jest marzeniem każdego piłkarza. Konieczność opuszczenia zespołu jest dla mnie bardzo trudna, ale to świadoma decyzja. Wiem, że nie mógłbym grać na 100 % możliwości. Pożegnałem się z całą drużyną. Powiedziałem kolegom, że będą mieli dodatkowego super kibica, który będzie ich wspierał z domu. Do boju Polsko!

Arkadiusz Milik z nową partnerką Agatą Sieramską na romantycznej randce

Przez kilka ostatnich lat Milik był związany z Jessicą Ziółek. W 2019 roku zaręczyli się. Gdy wydawało się, że para lada moment weźmie ślub, na początku 2021 roku media obiegły informacje o ich rozstaniu. Od kilku dni tabloidy donoszą, że w życiu sportowca pojawiła się nowa partnerka. Super Express donosił, że jego serce skradła modelka, która prężnie działa w sieci, Agata Sieramska.

Chociaż sami zainteresowani jeszcze nie skomentowali swojej relacji, niedawno zostali przyłapani przez paparazzi w środku nocy, w momencie, w którym opuszczali jedną z restauracji w Warszawie. W świetnych nastrojach udali się do hotelu, z którego wyszli po chwili. Potem pojechali taksówką do mieszkania na Mokotowie. Nie potrafili oderwać od siebie rąk.

Agata postawiła na przyciągającą spojrzenia stylizację. Miała na sobie ciemną bluzkę, którą połączyła ze skórzanymi spodenkami. Sięgnęła po jasne buty na obcasie, które podkreśliły jej piękne, długie nogi. Postawiła też na torebkę na srebrnym pasku. Z kolei sportowiec ubrał się w ciemną koszulkę, którą połączył z kolorystycznie pasującymi spodniami oraz sportowymi butami.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska

2021.06.10 Warszawa Arkadiusz Milik z partnerka FOT WIN/AF EOS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×