Szukaj

Kasia Lenhardt na kilka dni przed śmiercią została zmuszona do podpisania umowy z Jerome Boatengiem. Sensacyjne odkrycie tabloidu

Jerome Boateng

Jerome Boateng

Kasie Lenhardt nie żyje. Na kilka dni przed jej śmiercią Jerome Boateng miał ją zmusić do podpisania umowy. Co zawierała? O szczegółach donosi niemiecki tabloid Bild.

Kilka dni temu mediami wstrząsnęła informacja o śmierci modelki o polskich korzeniach – Katarzyny Lenhardt. Gwiazda niemieckiej edycji programu Top Model od kilku miesięcy spotykała się z zawodnikiem Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Na samym początku zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Po dwóch miesiącach, gdy o ich relacji wiedzieli najbliżsi, postanowili ogłosić swój związek wszem i wobec.

Na początku lutego do prasy trafiła informacja o tym, że piłkarz i jego ukochana rozstali się w atmosferze skandalu. Byli partnerzy nie szczędzili pod swoim adresem przykrych uwag. Rozpoczęła się między nimi słowna przepychanka:

Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią – tłumaczył sportowiec w rozmowie z Bildem – Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem – dodał.

Zaledwie kilka dni po rozstaniu Kasi i Jerome niemiecka prasa poinformowała o śmierci modelki. Sprawą natychmiast zajęła się policja i prokuratura. Wszystko wskazuje na to, że 25-latka odebrała sobie życie w dniu 6. urodzin swojego synka Noana. Od tamtej pory cały czas pojawiają się nowe doniesienia, o tym jak trudny był związek ślicznotki z gwiazdą futbolu.

Nowe doniesienia w sprawie Kasi Lenhardt. Modelka miała zawrzeć umowę z Boatengiem

Fani na całym świecie przyglądają się sprawie śmierci Kasi. Głos zabrała ostatnio jedna z byłych partnerek piłkarza, która nie szczędziła pod jego adresem poważnych oskarżeń:

Coś musiało się wydarzyć, bo on bawił się życiem dziewczyn już bardzo długo. Naprawdę jestem zszokowana śmiercią tej kobiety, ale Jerome zachowywał się tak, że coś takiego czy innego musiało się stać. Tacy faceci jak Jerome bawią się mentalnie dziewczynami, ich emocjami i uczuciami – powiedziała Howe w rozmowie z The Sun.

Teraz niemiecki dziennik Bild opublikował kolejne rewelacje dotyczące relacji zawodnika Bayernu Monachium i modelki. Tuż przed rozstaniem Boateng miał zmusić Kasię do podpisania umowy, która zobowiązywała ją do milczenia w sprawie ich związku. Dokument trafił na jej biurko 25 stycznia:

Można w niej przeczytać, że modelka zgodziła się do „zachowania absolutnej ciszy” ws. relacji z Boatengiem – informuje magazyn Bild.

We wspomnianej umowie miał się znaleźć zapis, który informował, że w razie gdyby modelka złamała którykolwiek z punktów, musiałaby wypłacić byłemu partnerowi pokaźne odszkodowanie.

W sprawie tajemniczej śmierci Kasi pojawia się coraz więcej informacji. Jak na razie Jerome nie odniósł się do tego, co opublikowała niemiecka prasa.


Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Kasia Lenhardt i Jerome Boateng

Jerome Boateng i Kasia Lenhardt

Jerome Boateng i Kasia Lenhardt

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Kasia Lenhard rozstała się z Jeromem Boatengiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×