Szukaj

Zakpili sobie z Jennifer Aniston. Nie tak miała wyglądać na plakacie promującym nowy serial

Jennifer Aniston w serialu The Morning Show

Jennifer Aniston w serialu The Morning Show

Jennifer Aniston nie znosi plakatu do The Morning Show, ponieważ uważa, że Reese Witherspoon wygląda ładniej. Zobaczcie, czy rzeczywiście powinna mieć taki powód do złości.

Jennifer Aniston ostatnio założyła Instagrama i każdy jej wpis obserwowany jest przez miliony fanów i mocno komentowany. To właśnie ten fakt zdominował media. Pojawiło się jednak coś, co przyćmiło radość aktorki z powodu sukcesu w sieci. Nie podoba się jej plakat do The Morning Show, ponieważ uważa, że Reese Witherspoon wygląda na nim lepiej. Czy rzeczywiście tak jest?

Zobacz: Jennifer Aniston założyła Instagrama! Już pierwsze zdjęcie przejdzie do historii 

Jennifer Aniston oburzona o plakat do nowego serialu. Dlaczego?

Tabloid twierdzi, że Jennifer Aniston nienawidzi plakatu do swojej nowej serii Apple The Morning Show, ponieważ uważa, że Reese Witherspoon wygląda na nim ładniej. Historia jest całkowicie absurdalna. Plotkarz może go zdemaskować.

Według In Touch, Jennifer Aniston ma poważny problem ze zdjęciem wykorzystywanym do promowania swojej nowej serii i uważa, że ​​jest on nieładny. Rzekomy informator mówi magazynowi:

Przyjaciele twierdzą, że nie cieszy się, że Reese wygląda naturalnie i ładnie, a jej twarz wydaje się bardziej okrągła i zdecydowanie pełniejsza. Ona absolutnie tego nienawidzi.

Jennifer Aniston na plakacie do serialu Morning show

Jennifer Aniston na plakacie do serialu Morning show

Zobacz: Były mąż Jennifer Aniston nie powstrzymał emocji na jej Instagramie! To brzmi jak wyznanie miłości

Artykuł opiera się na słowie anonimowego informatora, ale rzecznik Jennifer Aniston twierdzi, że aktorka nie jest aż tak bardzo załamana.

Warto również zauważyć, że Aniston jest producentem wykonawczym The Morning Show, więc jest bardzo prawdopodobne, że była zaangażowana w proces powstawania reklam. Trudno sobie wyobrazić, że Apple wydało plakat bez zaakceptowania go przez gwiazdę i producenta serialu.

Tymczasem Aniston i Witherspoon są bardzo bliskimi przyjaciółmi, więc pomysł, że Jennifer byłaby zazdrosna o to, jak jej koleżanka wygląda na ich plakacie, jest bezpodstawny.

Zobacz: Jennifer Aniston już żałuje, że założyła Instagrama. I wcale nie chodzi o aferę z narkotykami


Jennifer Aniston na plakacie do serialu Morning show

Jennifer Aniston na plakacie do serialu Morning show

Jennifer Aniston Instagram

Jennifer Aniston Instagram

Jennifer Aniston w Los Angeles

Jennifer Aniston w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×