Bieniuk uczcił urodziny Przybylskiej niepublikowanym filmem z wakacji. Oliwia udostępniła kolejny – jeszcze bardziej wzruszający

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk uczcił 42. urodziny Anny Przybylskiej. Opublikował film, w którym pokazał jedną z ich wspólnych wycieczek. Oliwia udostępniła kolejny, który jeszcze bardziej chwyta za serce.

Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku. Pozostawiła pogrążoną w żałobie rodzinę, partnera, dzieci, tysiące fanów oraz wielu przyjaciół.

Aktorka urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Gdyby żyła, dziś świętowałaby 42. urodziny. Ten dzień w social mediach upamiętniają jej bliscy. Wśród nich Małgorzata Rudowska, wieloletnia menadżerka, a także przyjaciółka gwiazdy. To ona była najwierniejszym powiernikiem sekretów Ani. Udostępniła piękne, archiwalne zdjęcie, któremu towarzyszy krótki i poruszający komentarz.

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk opublikowali filmy z Anią Przybylską

Jarosław Bieniuk także uczcił urodziny Anny Przybylskiej. Piłkarz i aktorka przez kilka lat tworzyli jedną z piękniejszych par w polskiego show-biznesu. Razem wychowywali troje dzieci. Po śmierci aktorki to właśnie Oliwia, Szymon i Jan stali się powodem, dla którego piłkarz szybko wziął się w garść:

Wściekły byłem na świat, jest to takie obrażenie na los, na życie, poczucie bezsensu. Rodzina, dzieciaki szybko przywróciły mnie do pionu, musiałem się pozbierać, dlatego że mam dla kogo żyć. Najgorsze było pierwsze sześć miesięcy, ale po półtorej miesiąca miałem taki moment, gdy usłyszałem przez przypadek jak Oliwia powiedziała, że „najbardziej martwi się o tatę”. To mnie otrzeźwiło i powiedziałem sobie, że muszę się wziąć w garść, bo muszę przecież normalnie funkcjonować – komentował Bieniuk w programie Uwaga!.

W sobotę Bieniuk na swoim Instagramie udostępnił bardzo wzruszający film. Pokazał niepublikowane wcześniej wideo, które powstało podczas jednego z zagranicznych, egzotycznych wyjazdów z całą rodziną. Widać na nim Anię kąpiącą się w morzu, a także skarżącą się z uśmiechem na twarzy na to, że jest głodna.

Niemniej poruszający filmik na swoim Instagramie opublikowała najstarsza córka Ani, Oliwia Bieniuk. Nastolatka w rozmowie z Vivąnie ukrywa, że bardzo tęskni za mamą:

Choć wierzę w Boga, ale nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje.

Oliwii zebrało się na wspomnienia. W szczególnym dla Przybylskiej dniu zamieściła nagranie z domowego archiwum. Możemy na nim zobaczyć, jak Ania spędzała czas z jeszcze raczkującą córeczką.

 


Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk uczcił urodziny Anny Przybylskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×