Nikt nie spodziewał się takiego wyznania! Jarosław Bieniuk zdradził, czego żałuje w swoim związku z Anną Przybylską. Nie powiedział jej jednego…

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, Uwaga

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, Uwaga

Poruszający wywiad z partnerem zmarłej aktorki o dzieciach i najtrudniejszych pierwszych dniach po jej śmierci w programie "Uwaga!"

Jarosław Bieniuk w programie Uwaga! TVN o Annie Przybylskiej

Śmierć Anny Przybylskiej to bardzo trudny i delikatny temat dla jej najbliższych. W programie Uwaga! pokazano wywiad z Jarosławem Bieniukiem, który wspominał zmarłą ponad trzy lata temu partnerkę. Rozmowę przeprowadzono w najważniejszych dla Przybylskiej i jej rodziny miejscach, takich jak plaża w Gdyni czy jej ulubiony park na osiedlu.

Wspominamy fajne momenty, bardzo często spacery po plaży – rozpoczął wywiad Jarosław, dodając: Ania nas terroryzowała z tymi spacerami, ona je uwielbiała, a ja byłem zmęczony po treningach, ale dla dobra rodziny dawałem z siebie wszystko. Myślę, że to miejsce [morze bałtyckie] kojarzy się nam z tymi fajnymi chwilami – wspominał Bieniuk.

Jarosław po raz pierwszy opowiedział o najtrudniejszym czasie po odejściu Przybylskiej. Pierwsze miesiące były dla niego ogromną traumą:

Wściekły byłem na świat, jest to takie obrażenie na los, na życie, poczucie bezsensu. Rodzina, dzieciaki szybko przywróciły mnie do pionu, musiałem się pozbierać, dlatego że mam dla kogo żyć. Najgorsze było pierwsze sześć miesięcy, ale po półtorej miesiąca miałem taki moment, gdy usłyszałem przez przypadek jak Oliwia powiedziała, że „najbardziej martwi się o tatę”. To mnie otrzeźwiło i powiedziałem sobie, że muszę się wziąć w garść, bo muszę przecież normalnie funkcjonować. Osoba która przeżyła tragedię w swoim życiu ma zaszczepioną w sobie komórkę smutku i takiej nostalgii, żalu, która co jakiś czas się odzywa. Cały czas jeszcze mam marzenia i cały czas się uśmiecham.

Bieniuk żałuje, że nie powiedział Ani tylko jednego. Pomimo kilkukrotnych pytań ze strony dziennikarza Uwagi!, Jarosław nie zdradził swojej tajemnicy, zaznaczył jednak, że jest to „bardzo osobista sprawa”. 38-latek przyznał również, że nie chodziło o ślub, bowiem chociaż mieli za sobą zaręczyny, nie planowali ceremonii w najbliższej przyszłości.

Jest coś takiego czego żałuję. To jest rzecz bardzo osobista i na pewno o tym nie powiem. Mam nadzieję, że [Ania] jest ze mnie zadowolona [patrząc z góry]

Mama byłego piłkarza, Lidia Bieniuk, tak wspomina ostatnie chwile z życia syna i jego ukochanej:

W czasie kiedy Ania zaczęła chorować, tyle czasu poświęcił dla niej, zrezygnował ze wszystkiego, był przy niej do końca. Jak się dowiadywałam, że spał na podłodze przy niej to dla mnie było… Mało który mężczyzna myślę, że coś takiego by zrobił.

Zobacz: Jak Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka? Dopiero z książki o aktorce poznaliśmy szczegóły tej niezwykłej miłosnej historii!

Jarosław Bieniuk o dzieciach – kim chcą być w przyszłości?

Podczas wywiadu z Jarosławem Bieniukiem w programie Uwaga! nie mogło zabraknąć tematu dzieci. Sportowiec opowiedział o marzeniach Jasia, Szymona i Oliwii:

Szymon pewnie chciałby być piłkarzem, Jasiu też, a Oliwia nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Ona chciałaby być modelką i o tym często i głośno mówi, ale ja jej mówię, że musi jeszcze trochę urosnąć, co nie jest od niej zależne. Dlatego mówię jej, że musi mieć jakiś plan B. Dbamy o to żeby się uczyła, żeby skończyła dobrą szkołę i po maturze mogła robić w życiu to, co chce. Jak zostanie modelką, spełnią się jej marzenia, to czemu nie.

Bieniuk zapytany o to, czy rozpieszcza swoje pociechy, odpowiedział:

Rozpieszczam, bo mają w życiu bardzo dobrze, co staram się im uświadamiać. Są w nielicznym procencie na tej kuli ziemskiej, że w życiu mogą powiedzieć, że mają szczęście. Boję się tylko i wyłącznie o zdrowie, a o resztę się nie martwię, bo wiem, że będę mógł im pomóc i wesprzeć ich.

Ania z pewnością byłaby dumna ze swojego ukochanego…

Zobacz: Pojawił się nowy komentarz w sprawie rozstania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej! Para już na dobre ze sobą skończyła?!

Zobacz: Martyna Gliwińska w pięknych słowach o Annie Przybylskiej. Chyba nikt nie spodziewał się takich słów z jej strony

Zobacz: Co się stało z ustami Oliwii Bieniuk? Tak dużych jeszcze nie miała! Jarosław żartuje, że użądliła ją osa! A ona na to…

https://jastrzabpost.pl/newsy/oliwia-bieniuk-coraz-bardziej-przypomina-anne-przybylska_538036.html


Jarosław Bieniuk w programie Uwaga!

Jarosław Bieniuk w programie Uwaga!

Lidia Bieniuk, mama Jarosława Bieniuka

Lidia Bieniuk, mama Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×