Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego Louisa! Tak pięknych zdjęć dawno nie było!
Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego Louisa! Tak pięknych zdjęć dawno nie było!

Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego...

Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję...

Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej kolacji z ukochanym. Tak rozpieszczają się w Anglii
Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej kolacji z ukochanym. Tak rozpieszczają się w Anglii

Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej kolacji z ukochanym....

Wystrojona Pola Lis w niebotycznych szpilach na luksusowej...

Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Lepiej usiądźcie! Tylko do końca tego roku na jej konto wpłynie FORTUNA
Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Lepiej usiądźcie! Tylko do końca tego roku na jej konto wpłynie FORTUNA

Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Lepiej usiądźcie! Tylko do końca tego roku...

Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Lepiej usiądźcie! Tylko do...

Dziś poniedziałek, 16.07.2018

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania! Jarosław Bieniuk zdradził, czego żałuje w swoim związku z Anną Przybylską. Nie powiedział jej jednego…

Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska, UwagaJarosław Bieniuk w programie Uwaga! TVN o Annie Przybylskiej

Śmierć Anny Przybylskiej to bardzo trudny i delikatny temat dla jej najbliższych. W programie Uwaga! pokazano wywiad z Jarosławem Bieniukiem, który wspominał zmarłą ponad trzy lata temu partnerkę. Rozmowę przeprowadzono w najważniejszych dla Przybylskiej i jej rodziny miejscach, takich jak plaża w Gdyni czy jej ulubiony park na osiedlu.

Wspominamy fajne momenty, bardzo często spacery po plaży – rozpoczął wywiad Jarosław, dodając: Ania nas terroryzowała z tymi spacerami, ona je uwielbiała, a ja byłem zmęczony po treningach, ale dla dobra rodziny dawałem z siebie wszystko. Myślę, że to miejsce [morze bałtyckie] kojarzy się nam z tymi fajnymi chwilami – wspominał Bieniuk.

Jarosław po raz pierwszy opowiedział o najtrudniejszym czasie po odejściu Przybylskiej. Pierwsze miesiące były dla niego ogromną traumą:

Wściekły byłem na świat, jest to takie obrażenie na los, na życie, poczucie bezsensu. Rodzina, dzieciaki szybko przywróciły mnie do pionu, musiałem się pozbierać, dlatego że mam dla kogo żyć. Najgorsze było pierwsze sześć miesięcy, ale po półtorej miesiąca miałem taki moment, gdy usłyszałem przez przypadek jak Oliwia powiedziała, że „najbardziej martwi się o tatę”. To mnie otrzeźwiło i powiedziałem sobie, że muszę się wziąć w garść, bo muszę przecież normalnie funkcjonować. Osoba która przeżyła tragedię w swoim życiu ma zaszczepioną w sobie komórkę smutku i takiej nostalgii, żalu, która co jakiś czas się odzywa. Cały czas jeszcze mam marzenia i cały czas się uśmiecham.

Bieniuk żałuje, że nie powiedział Ani tylko jednego. Pomimo kilkukrotnych pytań ze strony dziennikarza Uwagi!, Jarosław nie zdradził swojej tajemnicy, zaznaczył jednak, że jest to „bardzo osobista sprawa”. 38-latek przyznał również, że nie chodziło o ślub, bowiem chociaż mieli za sobą zaręczyny, nie planowali ceremonii w najbliższej przyszłości.

Jest coś takiego czego żałuję. To jest rzecz bardzo osobista i na pewno o tym nie powiem. Mam nadzieję, że [Ania] jest ze mnie zadowolona [patrząc z góry]

Mama byłego piłkarza, Lidia Bieniuk, tak wspomina ostatnie chwile z życia syna i jego ukochanej:

W czasie kiedy Ania zaczęła chorować, tyle czasu poświęcił dla niej, zrezygnował ze wszystkiego, był przy niej do końca. Jak się dowiadywałam, że spał na podłodze przy niej to dla mnie było… Mało który mężczyzna myślę, że coś takiego by zrobił.

Jak Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka? Dopiero z książki o aktorce poznaliśmy szczegóły tej niezwykłej miłosnej historii!

Jarosław Bieniuk o dzieciach – kim chcą być w przyszłości?

Podczas wywiadu z Jarosławem Bieniukiem w programie Uwaga! nie mogło zabraknąć tematu dzieci. Sportowiec opowiedział o marzeniach Jasia, Szymona i Oliwii:

Szymon pewnie chciałby być piłkarzem, Jasiu też, a Oliwia nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Ona chciałaby być modelką i o tym często i głośno mówi, ale ja jej mówię, że musi jeszcze trochę urosnąć, co nie jest od niej zależne. Dlatego mówię jej, że musi mieć jakiś plan B. Dbamy o to żeby się uczyła, żeby skończyła dobrą szkołę i po maturze mogła robić w życiu to, co chce. Jak zostanie modelką, spełnią się jej marzenia, to czemu nie.

Bieniuk zapytany o to, czy rozpieszcza swoje pociechy, odpowiedział:

Rozpieszczam, bo mają w życiu bardzo dobrze, co staram się im uświadamiać. Są w nielicznym procencie na tej kuli ziemskiej, że w życiu mogą powiedzieć, że mają szczęście. Boję się tylko i wyłącznie o zdrowie, a o resztę się nie martwię, bo wiem, że będę mógł im pomóc i wesprzeć ich.

Ania z pewnością byłaby dumna ze swojego ukochanego…

Pojawił się nowy komentarz w sprawie rozstania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej! Para już na dobre ze sobą skończyła?!

Martyna Gliwińska w pięknych słowach o Annie Przybylskiej. Chyba nikt nie spodziewał się takich słów z jej strony

Co się stało z ustami Oliwii Bieniuk? Tak dużych jeszcze nie miała! Jarosław żartuje, że użądliła ją osa! A ona na to…

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest coraz piękniejsza! Zobaczcie jak bardzo przypomina mamę!Czy lubisz Jarosława Bieniuka?

Komentarzy: 8


Lala | 20 listopada 2017, 21:18

Wspaniałą parą byli i cudowne dzieci mają. Jako matka była za wzór i ojciec jest cudownym człowiekiem .Kocha swoje pociechy.


Gośća | 20 listopada 2017, 10:03

bieniuk zaluje, ze nie powiedzia, ze ja kocha


Gość | 20 listopada 2017, 08:02

Innych ciekawych tematów już nie ma?Tylko stale ten Bieniuk i bachorzyska…??


Gość | 19 listopada 2017, 22:32

Facet masz zryty beret żyj i pozwól innym żyć a jak nie to do psychiatry


Gość | 19 listopada 2017, 22:20

Z nie jesteś zainteresowany to nie czytaj


Ila ze Slaska | 19 listopada 2017, 21:41

Jarku trzymaj sie…masz fajne dzieciaki i ty tez jestes spoko…zycze duzo dobrego…


Dana | 19 listopada 2017, 21:27

Oglądałam w TVN Pana Jarka Bardzo podobał mi się jego wywiad Jestem ta rodzinka zafascynowana Panie Jarku życzę Wam dużo zdrówka i samych radosnych dni ! Dużo zdrówka dla Pani Lidii


Gość | 19 listopada 2017, 20:49

Dajcoe juz spokoj z ta Przybylska…wiele onnych bardziej znanych czy utalentowanych,z dorobkiem zmarlo i nikt o nich tak czesto nie pisze.byla fajna aktorka ale juz wyatarczy o niej


Dodaj komentarz
×