Jakub Rzeźniczak odpowiada na ostrą krytykę swojego ślubu. Po komentarzach w sieci nie wytrzymał i dał upust emocjom

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Niestety na piłkarza i jego nową żonę spadła lawina krytycznych komentarzy. Piłkarz postanowił wyjaśnić sprawę w sieci.

Jakub Rzeźniczak zaskoczył swoich fanów ślubnymi zdjęciami wprost z Miami. Razem z Pauliną Nowicką postanowili wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie zorganizowali wystawny ślub na plaży. Piłkarz i jego ukochana podzielili się wczoraj relacją z ceremonii. Panna młoda ubrana była w strojną białą suknię, która odsłoniła jej nogi, a pan młody wybrał szary garnitur.

Mr&Mrs Rzeźniczak – napisała Paulina.

Zakochani przez cały dzień dzielili się w sieci kolejnymi zdjęciami i nagraniami, na którym epatowali szczęściem. Mogliśmy zobaczyć, jak doskonale się bawią i celebrują swoją miłość wśród zaproszonych na uroczystość gości.

Chociaż już kilka miesięcy temu zaręczyli się w czasie podróży do Nowego Jorku, to nikt nawet nie domyślał się, że szykuję się do ślubu. Wiadomo było, że ze względu na wyjazd zdecydowali się już w listopadzie przystroić dom na Boże Narodzenie, ale ślubne zdjęcia były sporym zaskoczeniem. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni tym widokiem.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na krytykę ślubu

Jakub i Paulina spotkali się nie tylko z gratulacjami, ale też sporą dawką krytyki. Wszystko przez tragiczne wydarzenia w życiu piłkarza. Cztery miesiące temu zmarł jego synek Oliwier. Chłopiec przegrał walkę z nowotworem, a o to by mógł lecieć do kliniki w Izraelu walczyli fani jego byłej partnerki, którzy wpłacali pieniądze na internetową zbiórkę.

W związku z tym pod ślubnymi zdjęciami piłkarza i jego żony pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Internauci nie owijali w bawełnę i swoje zdanie na temat ślubu w czasie żałoby opisali w sieci.

 • Jakie to jest przykre…
 • Bardzo słabe to bardzo…
 • Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka.
 • No gratulacje… ale czy to był odpowiedni moment na ślub… – to tylko niektóre wpisy, którymi ich uraczyli na Instagramie.

Jakub nie miał zamiaru zostawić tego bez komentarza i odpowiedział na przykre słowa pod wpisem jednej z fanek.

Magda zła, bo obnosi się ze swoją żałobą. Kuba zły, bo nie pokazuje żałoby. Ludzie, Opamiętajcie się!! Skupcie się na swoim życiu. Co za mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych… – brzmiał jeden z komentarzy.

Na te słowa właśnie postanowił odpowiedzieć Kuba i zdecydowanie się z nimi zgodził.

Czemu tak niewiele ludzi potrafi myśleć, jak Pani. W punkt – odpisał.

Byłe partnerki Jakuba Rzeźniczaka komentują jego ślub z Pauliną Nowicką

Jastrząb Post udało się skontaktować z Magdą Stępień, czyli byłą partnerką Kuby i matką Oliwierka. Modelka przyznała, że nie interesuje jej już życie, jakie prowadzi Rzeźniczak.

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie – powiedziała.

Ślub piłkarza skomentowała dla Jastrząb Post także matka jego córeczki Inez, która nie miała jeszcze okazji poznać partnerki swojego taty, mimo tego, że miała o ot zabiegać mama dziewczynki.

Nie wiedziałam o ślubie. Jakub mnie nie poinformował, a ja nie śledzę jego życia uczuciowego, bo to od zawsze jest pełne zwrotów akcji i zwyczajnie nie interesuje mnie to. Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z nasza córka, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko. Zresztą, Inez dalej uważa ciocię Magdę za dziewczynę taty i nie wiem, jak miałabym jej to teraz wytłumaczyć, biorąc pod uwagę jej wiek – zwierzyła się Ewelina Taraszkiewicz Jastrząb Post.

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Posted by Jastrzab Post on Monday, November 14, 2022


rzezniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Gośćtym pisze:

  Rzeżniczak rozlicz zrzutkę na Twojego syna

 • Monika pisze:

  Bardzo to słabe! Dramat ! Jak można tak się cieszyć i z czego?!

 • Gośćbnzmmz pisze:

  Przeraźliwe chuda,cycki zrobione,
  Ci ludzie nie maja wstydu tak się obnażać?
  Rozumiem ze młoda,ale to nie jest ładne
  Te cycki to myśli ze nie widac ze zrobione są?
  Wstyd
  Jeszcze niech w dupe sobie wsadzi bo ma płaska

 • Gość pisze:

  Jak nie chcą negatywnych komentarzy to niech znikną z Insta. Proste? Proste. Tak to działa no ale trzeba myśleć a ztym to mają chyba problem

 • Magda pisze:

  Ale ustawka. Gruby melanż widzę. Widzicie ta stara budkę ratownika albo rozwalony krawężnik. No ale to nie jest Palm Beach

 • Gość gosc pisze:

  Po co te dwa beznadziejne dna zaśmiecają net swoimi zdjęciami?później płacz,że ludzie komentują,a ta rozwiązła baba nie ma nic klasy.po co wigilię zakładała te ścinki z resztek materiału,mogła z zupełnie gołym tylasem latać.podziwiajcie i ja łapcie bo reklama dla każdego chetnego

 • Gość pisze:

  Dziecko umieralo, a on uciekal do Miami i planowal slub i wesele…., czy moze byc cos gorszego? Ta Paulina to ma jedna szara komorke w tym pustym lbie ze sztucznym czupiradlem na nim?

 • Margot pisze:

  I gdzie ten komentarz pani Miśkiewicz????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×