Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w „M jak Miłość”. Wiadomo, jak zakończy się wątek granej przez nią postaci

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w M jak Miłość, o czym poinformował sam prezes Jacek Kurski. Wiadomo, jak produkcja planuje zakończyć jej wątek. 

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu w bardzo emocjonalnych słowach zareagowała na nagranie, które krąży w sieci. Pochodzi ono z granicy polsko-białoruskiej, a widać na nim funkcjonariuszy Służby Granicznej, którzy siłują się z migrantami. W tle słychać krzyk i płacz dzieci. Gwiazda w mocnych słowach skomentowała całe zajście i nie poskąpiła wulgaryzmów.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała w sieci.

Rozpętała ona prawdziwą burzę. A echa jej słów wróciły do aktorki ze zdwojoną siłą. Wielu fanom nie spodobało się, to jak nazywa pograniczników, co wyrazili w komentarzach. Sprawą zainteresowała się też prokuratura oraz pracodawcy gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z M jak Miłość. Jak zakończy się jej wątek?

Sprawa Basi jest szeroko komentowana w mediach. Błyskawicznie do wszystkiego odniosła się sieć Play. Chociaż nie popiera wulgarnego języka, jakiego użyła aktorka, to nie zamierza, jak na razie zrywać współpracy z gwiazdą. Innego zdania natomiast był Jacek Kurski. Prezes TVP niemal natychmiast napisał na Twitterze, co sądzi o wulgaryzmach i obrazie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Oznajmił też, że więcej nie zobaczymy jej w roli Joasi w serialu M jak Miłość.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br..

Perypetie serialowej bohaterki granej przez Kurdej-Szatan są ostatnio bardzo zawiłe. Gdy Basia była w ciąży, jej bohaterka udała się za granicę. Wygląda na to, że tym razem również wyjedzie do Francji, ale już bez możliwości powrotu. Jak donosi informator Super Expressu, aktorka po raz ostatni była na planie pod koniec czerwca.

Zrealizowany został wtedy 1619. odcinek, w którym bohaterka po utracie pracy, ale i zaręczynach z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski, 37 l.), postanawia ponownie wyjechać do Francji  – czytamy w tabloidzie.

Wielu widzów na pewno zatęskni za postacią Joanny, ponieważ ten wątek był jednym z głównych. Basia występowała w serialu M jak Miłość od 2014 roku.


Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

M jak miłość odcinek 1453, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

Komentarze

 • Gość pisze:

  Super. Z niej żadna aktorka, a sceny z nią były okropne. Wreszcie będę oglądała M jak Miłość. I tego całego potwornego Oświęcimskiego nie będzie 🙂 Wspaniale. Oni nic do tego filmu nie wnosili. Bardzo się cieszę, ze ich już nie będzie.

 • Eliza pisze:

  Szczerze, ja mam już dosyć mdłej, nadąsanej Joasi. Szkoda tylko Sławka Uniatowskiego, podoba mi jego gra aktorska, nie nachalna, z klasą,bardzo realna postać. Generalnie serial obniżył poziom, wątki z Grabiny po prostu nudne. W Warszawie gdyby nie kilku starszych aktorów jak Krystian Wieczorek, Ostałowska, Walach, których gra aktorska jest profesjonalna, reszta zanudziłaby mnie na śmierć. Czy pani Frycz lub Kluźniak wrócą jeszcze na plan ? Czas to ożywić, nadać akcję. I trochę więcej energii, albo mdłe, zagubione, plączące postacie, albo komedianci. Wracając do pani Kurdej-Szatan to powinna się powstrzymać od takich komentarzy, nikt nie zna rozwiązania tej sytuacji, jest niebezpiecznie dla naszych granic i należy ich bronić. Wulgarny język nie świadczy dobrze o niej, jeśli solidaryzuje się z uchodźcami, może zawsze zaprosić do domu jakąś rodzinę spod granicy.

 • Gość pisze:

  Brak słów teraz to nic nie można powiedzieć. Szacu dla niej nie bała się i powiedziała co myśli. A oni to niech zaczna myśleć o Polsce a nie czepiają się. Żeby ludzie w Polsce zaczęły się bać bo polityka i polityka. Nie potrafił nic

 • Playwon pisze:

  Gdyby zamiast „straż graniczna” tam było słowo „gej” Kurdejowa-Szatanowa od razu straciła by pracę w Play. Także żegnam się z tą siecią na zawsze.

 • Gość12 pisze:

  Rozumiem wszystko… Ale jednak gdzie wolność słowa.zycie osobiste to jedno a praca drugie. Co by nie powiedziała czy źle czy dobrze,nie spodobało się to wyżej i podzieliła los Piaska i Szpaka….. Czy my nadal powinniśmy oglądać taka telewizję?….. Ja już na pewno nie…..

  • Gość pisze:

   Jest coś takiego jak Polska racja stanu. Na całym świecie ludzie kultury, celebryci bardzo dbają,żeby nie uderzać w symbole narodowe, a takim jest np. mundur.
   To,że jest wolność słowa nie znaczy, że człowiek za nie odpowiada. Demokracja nie równa się anarchii i bezprawiu.

  • Gość pisze:

   Nie zgadzam się z tym że praca jedno a życie prywatne to co innego. Oczywiście w niektórych przypadkach. Są stanowiska które wymagają od nas godnego zachowania się. Np nauczyciel,, aktor występujący w telewizji polskiej też nie powinien w tak dostadnych słowach wypowiadać się o ludziach którzy bronią granic.. Polska padła ofiarą i mimo że to trudne nie może zacząć wpuszczać na prawo i lewo. Ludzie na granicy też zostali oszukani bo obiecano im złote góry, i zapłacili wiele za to żeby się dostać w bezpieczne miejsce. To przykre. Media bardzo rozdmuchują ta sytuację. Stało się nie wiem czy aż takie konsekwencje powinna ponieść ta aktorka ale jakieś powinna. Ludzie przyzwyczaili się że w internecie można wszystko powiedzieć ale nie licza się z konsekwencjami tego co się pisze.

 • Gość pisze:

  Stanowczo za długo grala. Koroniewska była lepsza

 • Gość pisze:

  Ja juz od kilku lat czytam,że Basia Kurdej-Szatan odchodzi z MjM. Czy to już oficjalnie odejście?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×