Pola Wiśniewska zdradziła, jak bliscy zareagowali na ślub z Michałem Wiśniewskim. Reakcja jej ojca nie powinna dziwić

Pola Wiśniewska o ślubie z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska o ślubie z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska zdradziła, jak na jej ślub z Michałem Wiśniewskim zareagowali jej najbliżsi. Reakcja ojca piątej żony lidera Ich Troje nie dziwi.

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych muzyków w polskim show-biznesie. Wiele lat temu stworzył zespół Ich Troje, który wydawał hit za hitem. Zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, którzy towarzyszą mu do dziś.

Nieco gorzej wiodło mu się w miłości. Wokalista ma na swoim koncie cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, jednak ta relacja nie trwała zbyt długo. Później szukał szczęścia u boku Mandaryny, z którą doczekał się dwojga dzieci. Ich pojawienie się na świecie jednak nie scementowało ich małżeństwa. Po raz trzeci na ślubnym kobiercu stanął z Anią Świątczak, z którą wychowywał dwie córki. Również i tym razem relacja zakończyła się rozwodem. Ślub z Dominiką Tajner napawał nadzieją, że w końcu odnalazł stabilizację, jednak po siedmiu latach małżonkowie rozstali się.

Michał mimo wszystko po raz kolejny zdecydował się na ślub. Piosenkarz poznał Polę, która nie była związana z show-biznesem. Szybko zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Wzięli ślub, a krótko potem powitali na świecie syna, Falco Amadeusa. Małżonkowie stworzyli piękną patchworkową rodzinę, w skład której wchodzą również ich dzieci. Oboje są po przejściach i każde z nich doczekało się po czworo dzieci, z którymi mają świetne relacje.

Jak rodzina Poli Wiśniewskiej zareagowała na jej ślub z Michałem Wiśniewskim?

Pola Wiśniewska ma coraz więcej fanów i chętnie odpowiada na ich pytania na Instagramie. Ostatnio internauci wypytali ją o początki jej związku z Michałem oraz życia sprzed małżeństwa. Trudno im było uwierzyć, że nie zorientowała się, z kim ma do czynienia, kiedy poznała go na aplikacji randkowej.

Nigdy nie słuchałam jego muzyki, nie kupowałam też „Bravo”, a później nie bywałam na portalach plotkarskich. W aplikacji randkowej miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała – zdradziła i dodała, że kiedy Ich Troje było u szczytu sławy, ona, raczej przebywała na podwórku niż przed telewizorem.

Jedna z osób zapytała także, jak rodzina Poli zareagowała na małżeństwo z Wiśniewskim. O 10 lat starszy i do tego kontrowersyjny wokalista, mógł budzić mieszane uczucia. Tymczasem okazało się, że został dość ciepło przyjęty przez bliskich ukochanej.

Reakcje były bardzo pozytywne, ale pamiętam, że mój tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć i stresowało go samo stanie obok Michała – odpisała Pola.

Najwyraźniej wszystko świetnie się poukładało, bo nie słychać o tym, żeby w nowej rodzinie Michała Wiśniewskiego były jakieś niesnaski, a reakcja teścia, na znanego zięcia, jakoś nie dziwi.


Pola Wiśniewska o reakcji bliskich na ślub z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska o reakcji bliskich na ślub z Michałem Wiśniewskim

Jak Pola Wiśniewska radzi sobie z obowiązkami?

Jak Pola Wiśniewska radzi sobie z obowiązkami?

Michał Wiśniewski i Pola WIśniewska

Michał Wiśniewski i Pola WIśniewska

Komentarze

 • Marta pisze:

  Wiadomo że każdy szuka szczęścia i miłości ale tyle razy się żenić masakra
  Dobrze chociaż że wszystkie dzieci wiedzą o sobie bo przynajmniej nie będzie problemu że kiedyś któreś zakocha się pomiędzy sobą i dopiero by się dowiedziało że są rodzeństwem

 • GośćJola pisze:

  Że też jeszcze jakaś kobieta chce tego czerwonego łba, dziecioroba za męża? Zero urody,talentu,rozumu. Dno!

 • Gość pisze:

  To raczej Wiśniewski powinien stresować się staniem obok ojca Poli.Chyba bym zeszła na zawał gdyby córka przyprowadziła mi kiedyś takiego zięcia z takim bagażnikiem.Co ta kobieta w nim widziała???I poprzednie też😂

  • Gość pisze:

   Glupie

  • GośćGosc pisze:

   Musisz pamietac ze są gusta i gusciki nie wszyscy lubią to co ty.

  • Gość ja pisze:

   Jeszcze nie wiesz jak zdziwisz się jak ci córka przeprowadzi oblubienca

  • zgaga pisze:

   Ona też nie jest święta ,też ma dzieci i nieudany związek. Szukała chłopa na portalach randkowych, więc można snuć wiele domysłów. Natomiast tego nie wiesz kogo przyprowadzi córka..

  • Gość pisze:

   Wiśnia dalej chla.

 • baby pisze:

  Wisniewski ma piękny glos. Nie klamcie. To wybitny artysta.

  • Ladne oczy pisze:

   Hahhhaaaaaaaauhuuuuuuhhhaaaaaas

  • Gość ladne oczy pisze:

   Hahhhaaaaauhuhhhhuuuaaaaahhhaaaqqqwwwwaaaaa Ty kretynie, kretynko

  • Gość pisze:

   On ma piękny głos ?… on się drze jak baran do noża . Ale na pewno to nie jest śpiew.

 • Gość pisze:

  Gonić tego czerwonego palanta !!Z siekiera !!To psychiczny chory człowiek.

 • Gość pisze:

  Wiśniewski porażka przypał jest kiczowaty i beznadziejny beztalencie muzyka kicz do kwadratu ojciec wypisał córkę z rodziny wyrzekł się jak się dowiedział że taki buc z jego córko wtopa i wstyd dla rodziny

  • Gość pisze:

   👎👎🤡

  • Jola pisze:

   Czemu odrazy ublizasz nie podoba ci się to zatrzymaj to dla siebie dla mnie ty jesteś burakiem nie za to że go nie lubisz ale dlatego że ublizasz jesteś cham

 • Gość pisze:

  Brak słów.

 • Gość pisze:

  Fajna dziewczyna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×