W końcu powiedziała, co czuje! Pola Wiśniewska szczerze o byciu piątą żoną Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną

Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną

Pola Wiśniewska odpowiedziała internaucie na pytanie, jak się czuje jako piąta żona Michała Wiśniewskiego. Jej odpowiedź może zaskoczyć, ale dokładnie pokazuje, jaką relację zbudowała z muzykiem. Co napisała?

Michał Wiśniewski pięć razy brał ślub. Poprzednie partnerki muzyka to Magda Femme, Marta Mandaryna Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner. Tuż po rozwodzie z ostatnią z kobiet, artysta poznał Polę. Na początku 2020 roku zalegalizowali związek. Poznali się przez internet. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, zakochani urządzili kameralną uroczystość, w której wzięli udział jedynie ich najbliżsi. Oboje wydają się być bardzo zakochani, a sam lider Ich Troje wierzy, że w końcu odnalazł swoją przystań.

Chociaż początkowo żona artysty trzymała się z daleka od show-biznesu, coraz pewniej wychodzi z cienia znanego męża. Kilka miesięcy temu wzięła udział w branżowej imprezie, na której zadała szyku w świetnej stylizacji. Obiektywy fotoreporterów były skierowane tylko na nią – zdjęcia tutaj.

Niedawno Pola wystąpiła także przed kamerami. Pojawia się w teledysku do nowej piosenki Michała Wiśniewskiego, Zatańcz ze mną. Ujęcia powstawały przez kilka tygodni – od sierpnia do września 2021 roku w różnych zakątkach Polski. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułych spojrzeń oraz romantycznych gestów.

Wiśniewska coraz śmielej poczyna sobie także na Instagramie. To tam odpowiada na pytania dociekliwych internautów. Nie brakuje tych o jej związek z Michałem. Jak się czuje jako piąta żona?

Jak Pola Wiśniewska czuje się jako piąta żona Michała?

Pola jest żoną Michała Wiśniewskiego od marca 2020 roku. Para poznała się przez internet w drugiej połowie 2019 i od razu pojawiło się uczucie. W styczniu 2021 roku zostali rodzicami Falco Amadeusa. Kobieta już się nie ukrywa w cieniu męża i często urządza sesje Q&A na swoim Instagramie.

To właśnie wówczas jeden z internautów zapytał ją, jak czuje się jako piąta żona Michała Wiśniewskiego.

Kogo interesuje, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie, to uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna – odpisała szczerze Pola.

Życzymy, żeby miłość Poli i Michała trwała wiecznie.


Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną

Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×