W jakich warunkach mieszkają dzieci 60-letniej aktorki, która urodziła bliźnięta? „Jest bardzo skromnie”

Barbara Sienkiewicz - jak mieszka 60-letnia aktorka, która urodziła bliźnięta?

Barbara Sienkiewicz - jak mieszka 60-letnia aktorka, która urodziła bliźnięta?

Bliźnięta 60-letniej aktorki mieszkają w malutkim mieszkaniu

Informowaliśmy dziś, że 60-letnia matka bliźniąt, której przypadek nagłośnił Olgierd Łukaszewicz to Barbara Sienkiewicz, znana z ról w Klanie i Ranczu – taką informację podał dziś Super Express.

Zobacz: Barbara Sienkiewicz odmładza się o 10 lat! Znamy jej prawdziwy wiek

60-letnia matka bliźniąt musi utrzymać się z bardzo niskiej emerytury – około 1000 złotych i nie jest w stanie za te pieniądze utrzymać dzieci. Mieszka ze swoją matką na 37 metrach kwadratowych. Prezes ZASP-u poinformował, ze był w mieszkaniu Barbary S. i zobaczył w jakich warunkach żyją dzieci 60-letniej matki.

 Odwiedziłem dzieci w domu. One w tej sprawie są najważniejsze. Kuchenka i dwa maleńkie pokoiki. W jednym mocno starsza babcia, obłożnie chora. Zatrważa mnie myśl, że emerytury ZUS nie są dziedziczne… Jest bardzo skromnie, ale wszystko zadbane na tip top. Dzielna koleżanka – mówi Olgierd Łukaszewicz.

Zdradził również, że jak do tej pory nie udało się otrzymać odpowiedzi do Premier Ewy Kopacz.

Ona zastanawia się: „czy jak będę szeroko znana i rozpoznawalna na ulicy, zbliży mnie to do celu, jakim jest uzyskanie dodatku do emerytury?”. Kancelaria Premiera milczy, koleżanka boi się: „a może za to nagłośnienie ktoś odbierze mi dzieci? Czuje się w pełni matką. Nosiła ciążę, urodziła bliźniaki, jest im oddana bez reszty. Jest najstarszą matką w Polsce. Ma lat 60 – dodaje.

Barbara Sienkiewicz jako aktorka może liczyć na silne wsparcie przyjaciół z planu serialu „Klan”. Bardzo ciepło na jej temat wypowiedział się dla nas Jacek Borkowskiczytaj.

Zobacz: 60-letnia matka bliźniąt udzieliła wywiadu! Opowiedziała o ciąży i porodzie

Olgier Łukaszewicz pokazał zdjęcia bliźniąt

Olgier Łukaszewicz pokazał zdjęcia bliźniąt


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×