Ania i Robert Lewandowscy każdą wolną chwilę w Opalenicy spędzają z córkami. Tylko kto tu się lepiej bawi?

Lewandowscy z córkami

Lewandowscy z córkami

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza czas z mężem i córkami na zgrupowaniu kadry narodowej w Opalenicy. Jak się bawią?

Od czterech dni piłkarze kadry narodowej odbywają zgrupowanie przed Euro 2020 w Opalenicy. 19 piłkarzy, w tym Robert Lewandowski, zaszczepili się przeciw koronawirusowi. Rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski przekazał, że było ono dobrowolne:

Pozostali nie wyrazili chęci. Przypomnę, że nie było takiego obowiązku. Kilku jednak uzyskało odporność. Mogę powiedzieć, że jest tylko czterech piłkarzy, którzy nie przeszli koronawirusa i nie mają przeciwciał.

Zobacz także: Lewandowski zaszczepił się przeciw COVID-19. Nie wszyscy poszli w jego ślady

Zawodnicy przygotowują się do zawodów i pierwszego meczu, który rozegrają 14 czerwca w Sankt Petersburgu, gdzie zmierzą się ze Słowacją.

Trener Paulo Sousa zaprosił do hotelu także ich bliskich swoich kadrowiczów. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia ze wspólnie spędzonego czasu. Piłkarze i ich najbliżsi mogą korzystać m.in. z kompleksu basenów, który znajduje się w ośrodku, a także wielu innych atrakcji. Pamiątkowe zdjęcia pojawiły się na Instagramie. Można je zobaczyć tutaj.

Wśród bawiących się podczas integracyjnych imprez osób prym wiedzie Anna Lewandowska, która razem z córkami dołączyła do Roberta. W piątek pokazała na Instagramie, jak spędzają wolny od pracy czas.

Zobacz także: Lewandowska pojechała z Robertem na zgrupowanie kadry narodowej. Paparazzi przyłapali ją na spacerze z córeczkami

Anna i Robert Lewandowscy na zgrupowaniu w Opalenicy bawią się z córkami

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro w Opalenicy potrwa do 9 czerwca. W jego trakcie piłkarze rozegrają dwa mecze towarzyskie – 1 czerwca z Rosją i tydzień później z Islandią. Następnie przeniosą się do Sopotu, który będzie bazą na czas całych mistrzostw. Póki co rodziny sportowców pozostają razem z nimi w hotelu.

W piątek na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia, na których pokazała, jak spędzają razem z Robertem wolny czas, poświęcając go córkom.

W czasie przerwy w pracy…Z abawa z dziećmi – napisała Ania.

Na fotografiach widzimy beztroską zabawę, oczywiście wszystko  ruchu i na świeżym powietrzu. Patrząc na udostępnione przez Lewandowską kadry, trudni nie oprzeć się wrażeniu, że to ona i Robert bawią się najlepiej.


Lewandowscy w Opalenicy

Lewandowscy w Opalenicy

Lewandowscy w Opalenicy

Lewandowscy w Opalenicy

Lewandowscy w Opalenicy

Lewandowscy w Opalenicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×