Reprezentacja Polski na zgrupowaniu w Opalenicy razem z rodzinami. Oprócz ciężkiej pracy przed Euro jest też przednia zabawa. Zdjęcia

Kadra w Opalenicy

Kadra w Opalenicy

Euro 2020. Reprezentacja Polski w Opalenicy. Do piłkarzy dołączyły ich rodziny. Nie brakuje zdjęć ze wspólnych zajęć integracyjnych, jakie zaplanował trener Paulo Sousa.

Reprezentanci Polski od poniedziałku 24 maja odbywają zgrupowanie przed Euro 2020 w Opalenicy. Piłkarze w pocie czoła przygotowują się do zawodów, a tymczasem trener Paulo Sousa, żeby zbudować dobrą atmosferę, zaprosił do hotelu najbliższych swoich zawodników. W sieci pojawiły się zdjęcia ze wspólnie spędzanego czasu.

Reprezentacja Polski w Opalenicy. Rodziny towarzyszą piłkarzom

We wtorek rano piłkarze reprezentacji Polski zostali zaszczepieni na koronawirusa. Z kadry liczącej 26 piłkarzy zaszczepiło się 19, w tym kapitan, Robert Lewandowski.

Zobacz także: Lewandowski zaszczepił się przeciw COVID-19. Nie wszyscy poszli w jego ślady

Tego samego dnia w Opalenicy pojawiły się rodziny reprezentantów Polski. Trener Paulo Sousa chce zbudować dobrą atmosferę. W planach ma organizację wspólnych imprez integracyjnych. Ponadto piłkarze z najbliższymi będą mogli korzystać m.in. z kompleksu basenów znajdujących się w ośrodku, a także wielu innych atrakcji, a co ważniejsze, spędzać czas razem.

Na Instagramie można zobaczyć, jak świetnie bawią się piłkarze i ich rodziny.

Kadrowicze mają za sobą dużo śmiechu. Czwartek rozpoczęli od gier i zabaw integracyjnych. Nie zabrakło również rodzin i najbliższych! 🇵🇱- napisał portal laczynaspilka.pl

Na fotkach widzimy Dawida Kownackiego z córeczką Lenką, która ma już dwa latka. Uchwycono też Annę Lewandowską, podczas zabawy z Wojtkiem Szczęsnym. Na kolejnych kadrach – w roli widzów – Przemek Frankowski, nowy reprezentacyjny zawodnik Tymoteusz Puchacz i Michał Helik. Widać także mniej stylowego niż zazwyczaj Grzegorza Krychowiaka. Dalej można zauważyć Bartosza Bereszyńskiego z 4-letnim synkiem, Leo. Obok Jan Bednarek, a także Karol Linetty, Karol Świderski, Jakub Świerczok czy Kamil Piątkowski. Świetnie bawi się także Robert Lewandowski, układając klocki z Kubą Moderem.

Zdjęciami podzielił się także Robert Lewandowski, który ma poprowadzić naszą reprezentację do zwycięstw. Na fotografiach widzimy piłkarza z mamą, Iwona Lewandowską, córkami, a także Anię, która aktywnie spędza czas w Opalenicy.

Zobacz także: Lewandowska pojechała z Robertem na zgrupowanie kadry narodowej. Paparazzi przyłapali ją na spacerze z córeczkami

Jaki jest plan zgrupowania reprezentacji Polski w Opalenicy

Zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro w Opalenicy potrwa do 9 czerwca. W jego trakcie piłkarze rozegrają dwa mecze towarzyskie – 1 czerwca z Rosją i tydzień później z Islandią. Następnie przeniosą się do Sopotu, który będzie bazą na czas całych mistrzostw.

Reprezentacja pierwszy mecz Euro 2021 rozegra 14 czerwca ze Słowacją. Pięć dni później piłkarze zagrają z Hiszpanią, a 23 czerwca czekać ich będzie starcie ze Szwecją.

Zdjęcia z Opalenicy w galerii.


Klara Lewandowska w Opalenicy

Klara Lewandowska w Opalenicy

Klara Lewandowska i Liam Szczęsny w Opalenicy

Klara Lewandowska i Liam Szczęsny w Opalenicy

Kadra w Opalenicy

Kadra w Opalenicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×