Tak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana. Eksperci stworzyli wizualizację. Jak bardzo zmieniłaby się po 60.?

Księżna Diana

Księżna Diana

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, mając zaledwie 36 lat. Eksperci od portretów pamięciowych sporządzili jej wizualizację. Jak wyglądałaby w wieku 50 lat? Zobaczcie jej portret. 

Księżna Diana dołączyła w momencie, gdy poślubiła księcia Karola. Chociaż  wydawało się, że ich małżeństwo będzie tak samo bajkowe jak urządzony z rozmachem ślub, to rzeczywistość okazało się zupełnie inne. Zakochani od samego początku się ze sobą nie dogadywali. Syn królowej Elżbiety II pomimo ślubu z młodą i piękną Spencerówną cały czas myślał o Camilli Parker Bowles. Małżonkowie trwali jednak u swego boku, a w czasie gdy byli razem doczekali się dwóch synów.

Od 1992 do 1996 roku małżonkowie byli w separacji. Ciągle byli małżeństwem, ale nie mieli już ze sobą zbyt wiele wspólnego. Po tym jak ich rozwód stał się faktem, była żona księcia, długo nie nacieszyła się upragnioną wolnością. W 1997 roku w Paryżu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła księżna i jej towarzysz Dodi Al-Fayed.

Jak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana? Eksperci sporządzili portret

Księżna Diana w zeszłym roku skończyłaby 60 lat. Z tej okazji jej synowie spotkali się w Londynie, by odsłonić pomnik przygotowany z tej okazji. Okazały monument został przez nich zamówiony już w 2017 roku. Stanął on w Kensington Gardens. Właśnie w tym miejscu Lady Di spędziła kilkanaście lat swojego życia. W tej posiadłości wychowywała także ukochanych synów. Jej ulubionym miejscem był jednak piękny ogród. To właśnie tam bracia zdecydowali się postawić podobiznę swojej mamy.

W tym roku minie ćwierć wieku od tragicznego wypadku w Paryżu. Pomimo upływu czasu pamięć o Dianie nadal jest żywa. Wspominają ją nie tylko członkowie najbliższej rodziny, ale także Brytyjczycy i fani royalsów na całym świecie. Ostatnio piękny hołd oddała jej księżna Kate. Żona Williama na oficjalnych portretach, które powstały z okazji jej 40. urodzin wystąpiła w biżuterii należącej niegdyś do teściowej.

Teraz dzięki nowoczesnej technologii możemy zobaczyć, jak księżna Walii wyglądałaby obecnie. Gdy żyła była uznawana za ikonę stylu. Umiejętnie łączyła bowiem obowiązujące trendy z dworską etykietą. Zawsze zachwycała też fryzurą i makijażem. Eksperci, którzy zajmują się tworzeniem portretów pamięciowych przy poszukiwaniu osób zaginionych, stworzyli taki dla księżnej Diany. Pracowali nad nim przez 7 dni i uwzględnili przy jego powstawaniu każdy szczegół z jej zycia, a nawet historię medyczną. Efekty tego, co powstało, możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to bardzo wzruszający moment.


Księżna Diana w wieku 50 lat

Księżna Diana w wieku 50 lat

Księżna Diana, książę Filip

Księżna Diana, książę Filip

Księżna Diana i książę Karol

Księżna Diana i książę Karol

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×